Rezultate te kerkimit per termin: +Sabino +Plaku

Meta: total 123 / total_found 123 / time 0.000 / keyword[0] sabino / docs[0] 158 / hits[0] 200 / keyword[1] plaku / docs[1] 3200 / hits[1] 5155 /
Sabino Plaku firmos me të kuqtë, Ditmar Bici jo
  • 2015-06-09

Sabino Plaku firmos me të kuqtë, Ditmar Bici jo

Sebino Plaku është goditja e parë në merkato e skuadrës së Partizanit. Prej disa ditësh emri i sulmuesit 30-vjeçar ishte lakuar te skuadra e kuqe, por tashmë është zyrtare dhe sulmuesi ka firmosur një kontratë 1-vjeçare me opsion për të dytin. Plaku në dy sezonet e fundit ka qenë

No Pic available
  • 2013-03-02

Skenderbeu nuk njeh pengesa

Skenderbeu nuk njeh pengesa E premte 01 Mars 2013 1859 Skenderbeu nuk njeh pengesaSkenderbeu doli me tre pike nga fusha e veshtire e Lacit duke thelluar distancen me ndjekesit me te afert ne renditjen e pergjithshme Ne startin e javes se 17 te superliges korcaret edhe pse me dy mungesa te rende

Largime te Flamurtari
  • 2011-07-19

Largime te Flamurtari

Tërmet katër ballësh në Vlorë. Presidenti i Flamurtarit ka vendosur të largojë katër lojtarët më të rëndësishëm të skuadrës së tij. Daniel Xhafaj, Sabino Plaku, Bledar Devolli dhe Julian Ahmataj nuk do të luajn

Superliga Flamurtari nuk gabon
  • 2011-02-13

Superliga Flamurtari nuk gabon

Flamurtari ka fituar 2-0 edhe ndaj Vllaznisë, merr fitoren e 5 radhazi në kampionat dhe rikthen sërish diferencën prej 7 pikësh me rivalët e Skënderbeut. Në fillim të ndeshjes u mendua se skuadra e Josës do të ishte ajo që do t

Plaku do te qendroje tek Tirana. Sukaj tek Vllaznia
  • 2011-01-14

Plaku do te qendroje tek Tirana. Sukaj tek Vllaznia

Në pritje të debutimit te Gilman Likës, Tirana ka bërë një tjetër goditje në merkato. Sigurisht nëse mund të quhet kështu qëndrimi me ngjyrat bardheblu të Sabino Plakut. Sulmuesi, një nga emrat më të përfolur të

No Pic available
  • 2010-07-24

Ikin Tirana dhe Besa, sërish lamtumirë Europë

Olimpiakos turpëron kavajasit 6-1 dhe në Greqi Turi i tretë i Kupave të Europës mbetet tabu për skuadrat shqiptare edhe për këtë edicion. Tirana e ruan nderin me një barazim 1-1 në “Qemal Stafa” ndaj Utrehtit, duke firmosur kështu eliminimin nga Europa League, ku vendimtare k

No Pic available
  • 2010-03-22

Fiton Flamurtari ne Vlore, Tirana rrezikon bileten evropiane

Aranit Muraci Tirana ka mundur te ruaje vendin e trete, si dhe vendin qe do ti siguroje nje vend ne Europa Lige, fale fitores se Vllaznise ne Shkoder. Ne rast te nje barazimi te Lacit, Europa do te ishte edhe me prane ekipit debutues te Kategorise Superiore. Bardheblute e drejtuar nga Devi Muka, i