Rezultate te kerkimit per termin: +Sabrie +Kamber

Meta: total 7 / total_found 7 / time 0.000 / keyword[0] sabrie / docs[0] 101 / hits[0] 119 / keyword[1] kamber / docs[1] 455 / hits[1] 663 /
No Pic available
  • 2014-05-13

“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij sub

Basha kredi për shtëpi Agim Llupos, vrasësit të 21 Janarit
  • 2012-04-06

Basha kredi për shtëpi Agim Llupos, vrasësit të 21 Janarit

TIRANE - Lulëzim Basha ka futur në listën e personave që përfitojnë kredi të buta për shtëpi në Tiranë familjen e Agim Llupos. Në listën e kredive të shpërndara në Këshillin Bashkiak, bie në sy emri i Liri Llupos, nënës së Agim Llupos. Nga një verifikim që gazeta Tema bëri n

No Pic available
  • 2012-04-03

Lista e familjarëve që përfitojë kredi nga bashkia

03/04/2012  Robert Adem Goxaj Nikollë Ndue Qehajaj Gjergji Ilir Bashari Violeta Ismail Bego Valentina Luftim Minxhozi Jolanda Vangjel Alushaj Fatmir Sadik Mmataja Ernest Hysen Mahmutllari Ylli Firduz Ganaj Eldorado Sami Jahja Agron Kamber Selami Ilir Nesti

Kosovë, situata në veri e qetë
  • 2011-07-31

Kosovë, situata në veri e qetë

Situata e sigurisë në veriun e Kosovës, gjatë natës që shkoi, ka qenë e qetë. Zyrtarët e Policisë së Kosovës kanë njoftuar gjithashtu se gjendja e qetë e sigurisë vijon të jetë e tillë edhe gjatë ditë

No Pic available
  • 2009-08-04

Ish-të përndjekurit, skema si do të llogaritet dëmshpërblimi

Laureta Rryçi Zbardhet skema se si do të përllogaritet dëmshpërblimi për ish-të përndjekurit politikë. Ministria e Drejtësisë do të bashkëpunojë me Ministrinë e Financave, Entin Kombëtar të Banesave dhe Zyrën Qendrore të Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme. Sipas vendimit

No Pic available
  • 2009-03-19

Legalizimet në Fier, Gjirokastër, Tiranë, Vlorë, Berat, Dibër, Durrës, Elbasan

Këshilli i Ministrave miratoi dje mijëra ndërtime informale të cilat do të nisin procesin final të legalizimit të tyre. Njëkohësisht, dje, kreu i ALUIZNI-t, Shaban Memia, ndau lejet e legalizimit të Gjirokastrës dhe në Bashkinë e Sarandës. Qeveria miratoi 402 parcela ndërtimore inform

No Pic available
  • 2009-01-09

Tiranë-Durrës, 3000 familjet që do të marrin tapi

LISTA EMERORE PER KALIM PRONESIE KOMUNA PASKUQAN, QARKU TIRANE ZONA KADASTRALE 2884, BLLOKU NR 1 Nr. Emri Atësia Mbiemri 1 2 3 1 REFAT JEMIN PUCI 2 KUJTIM FEMI MALLKASI 3 SHKELQIM FAIK MALLKASI 4 MAKSUT JEMIN PUCI 5 SINAN XHELAL SKARA 6 FERIT HAMIT SULEMANI 7 STAVER GJERGJ LLESHAJ 8 VLADIMIR SAFET