Rezultate te kerkimit per termin: +Sadah

Total: 10
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.373Z

Nisin ofertat për birësimin e familjes së Bin Ladenit

Gruaja e Bin Laden, Amal Ahmed al-Sadah Predikues të urrejtjes kundër amerikanëve kanë kërkuar të adoptojnë fëmijët e kreut të Al Kaedës dhe të kujdesen për tri gratë e tij.Oferta e parë ishte bërë nga mullahu i Pakistanit, Maulana Abdul Aziz, i cili udhëhoqi një sulm në xhami n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.535Z

Bin Ladeni pro-perëndimor!

Zakaria al-Sadah, motra e të cilit është gruaja e pestë e Bin Ladenit, theksoi se Bin Ladeni nuk ka dashur që fëmijët dhe nipërit e tij të ndjekin shtegun e terrorizmit, siç kishte bërë ai. “Ai i ka thënë fëmijëve dhe nipërve të tij shkoni në Evropë dhe Amerikë dhe merrni n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.520Z

Bin Laden: Mos ndiqni rrugën time. Shkollohuni në Perëndim

Share Kunati i Osama Bin Laden ka bërë të ditur se kryeterroristi i kishte udhëzuar fëmijët e tij që të jetonin paqësisht në Perëndim, ku mund të merrnin një edukim të mirë. Zakaria Al Sadah, motra e të cilit ishte gruaja e pestë e Bin Laden, tha se lideri i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.521Z

Osama Bin Laden-fëmijëve: Jetoni në perëndim, mos u bëni si unë

LONDER-Osama Bin Laden dëshironte që fëmijët e tij të jetonin në paqe në perëndim, atje ku mund të merrnin një edukim të mirë, zbulon detaje kunati i tij. Zakaria al-Sadah, i cili është martuar me motrën e pestë t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.300Z

SHBA-të lejohen të marrin në pyetje tri të vejat e Bin Ladenit

Pasaporta e Amal Ahmed Abdullfatah, gruas më të re të Bin Ladenit Administrata Obama kishte plane shumë të detajuara për aksionin ushtarak kundër forcave pakistaneze, nëse ata do të përpiqeshin ti ndalonin Seals-at të sulmonin kompleksin e Osama bin Ladenin. Kështu njoftuar për CNN dy z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.062Z

Osama nuk arriti te merrte armen

Natën e sulmit amerikan në vilën-bunker të Abbottabad, Osama bin Laden e Amal, gruaja jemenite, sapo ishin shtrirë në shtratë dhe kishin fikur dritën, kur dëgjuan të shtënat. Përpara se kreu i Al Kaedës të arrinte t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.514Z

Bin Laden nje pro perendimor

Osama Bin Laden i kishte idetë e qarta për luftën e tij dhe të organizatës që drejtonte kundër perëndimit. Në mesin e rekrutëve kishte plot të rinj e madje edhe të mitur, të brumosur që të vegjël me ndenjat pro-

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama