Rezultate te kerkimit per termin: +Sadije +Berisha

Meta: total 118 / total_found 118 / time 0.001 / keyword[0] sadije / docs[0] 195 / hits[0] 328 / keyword[1] berisha / docs[1] 135625 / hits[1] 430846 /
No Pic available
  • 2016-10-15

Rrëfehet Sadije Berisha: Pse nuk ishte Shkëlzeni në dasmën e Princit

Sadije Berisha, ishte PR dhe organizatorja kryesore e dasmës së Princ Leka II dhe artistes Elia Zaharia. Ajo u kujdes për dasmën, protokollin dhe gjithçka tjetër që kërkonte kjo ceremoni jo si gjithë të tjerat. Në një intervistë për Panorama ajo rrëfen paskuintat e kurorëzimit që

Rrëfehet Sadije Berisha: Detajet e dasmës mbretërore, pse Shkëlzeni nuk ishte i ftuar
  • 2016-10-15

Rrëfehet Sadije Berisha: Detajet e dasmës mbretërore, pse Shkëlzeni nuk ishte i ftuar

Ngjarja më e rrallë në Tiranë e javës që kaluam, ishte kurorëzimi i Princ Leka II dhe artistes Elia Zaharia, në një ceremoni sipas protokollit të Oborrit Mbretëror, që u organizua më 8 tetor, në Pallatin e Brigadave. Parada e rrallë e dasmës mbretërore në Tiranë kishte të ftuar s

No Pic available
  • 2016-10-15

Rrëfehet Sadije Berisha: Takimi me Sali e Liri Berishën dhe pse sishte Shkëlzeni në dasmën e Princit (dhe një thumb Arminës)

Sadije Berisha, ishte PR dhe organizatorja kryesore e dasmës së Princ Leka II dhe artistes Elia Zaharia. Ajo u kujdes për dasmën, protokollin dhe gjithçka tjetër që kërkonte kjo ceremoni jo si gjithë të tjerat. Në një intervistë për Panorama ajo rrëfen paskuintat e kurorëzimit që

Rrëfehet Sadije Berisha: Takimi me Sali e Liri Berishën, pse s’ishte Shkëlzeni në dasmën mbretërore
  • 2016-10-15

Rrëfehet Sadije Berisha: Takimi me Sali e Liri Berishën, pse s’ishte Shkëlzeni në dasmën mbretërore

Transmetuar më 15.10.2016 - 15:52 Parada e rrallë e dasmës mbretërore në Tiranë kishte të ftuar specialë të darkës private të kurorëzimit të një princi e princeshe shqiptare, familje mbretërore nga e gjithë b

Dy organizatorët e dasmës së Princit Leka dhe Elia Zogut
  • 2016-10-14

Dy organizatorët e dasmës së Princit Leka dhe Elia Zogut

Sadije Berisha, një mike e ngushtë e Elia Zogut së bashku me Julien-Gérard Roche, Kryetar i Dhomës së Tregëtisë dhe Industrisë Francë-Shqipëri janë kujdesur për organizimin në detaje të dasmës së Princit Leka dhe Elias javën e kaluar. Princi Leka përcolli një mesazh falenderimi d

No Pic available
  • 2016-10-09

Sadije Berisha, ish-bashkëshortja e Shkëlzenit, një nga organizatoret e dasmës mbretërore

Sadije Berisha, ish-bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, nuk kishte si të mungonte në dasmën mbretërore për shkak të miqësisë së saj me Elia Zaharian. Përveç kësaj, Sadije Berisha ka qenë një nga organizatoret e dasmës mbretërore, pasi ajo është konsulente në familjen mbretër

A është Armina shkaku i ndarjes nga Shkëlzeni?! Rrëfehet Sadija
  • 2016-08-13

A është Armina shkaku i ndarjes nga Shkëlzeni?! Rrëfehet Sadija

"Ndarja me Shkëlzenin nuk mban emrin Armina". Kështu konfirmon Sadije Berish e cila shprehet se, 'kriza nisi që me ardhjen e Shkëlzenit në Shqipëri'. Ata tani kanë nisur një jetë të re dhe ndjenja e historia që i lidhte dikur, tashmë i takon vetëm të shkuarës. Shkëlzen Berisha, djal