Rezultate te kerkimit per termin: +Sadije +Berisha

Meta: total 129 / total_found 129 / time 0.001 / keyword[0] sadije / docs[0] 221 / hits[0] 374 / keyword[1] berisha / docs[1] 137767 / hits[1] 437275 /
Sadije Berisha sqaron pse është kundër protestës: Basha, djalë argëtues, por nuk është lider
  • 2017-02-20

Sadije Berisha sqaron pse është kundër protestës: Basha, djalë argëtues, por nuk është lider

sh-bashkëshortja e Shkëlzen Berishës ka një reagim të dytë për protestën e opozitës. Bëhet fjalë për një sqarim mbi statusin e saj të parë kundër opozitës. Ajo sqaron arsyet se pse është kundër saj, duke i mëshuar idesë se protesta e vlefshme e popullit është kundër gjithë

Sadije Berisha: Vitet në Shqipëri me Shkëlzenin, më të vështirat për mua dhe fëmijët. Luli është djalë argëtues, por sbën për PD-në
  • 2017-02-20

Sadije Berisha: Vitet në Shqipëri me Shkëlzenin, më të vështirat për mua dhe fëmijët. Luli është djalë argëtues, por sbën për PD-në

Ish-bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, Sadija, ka sqaruar statusin e saj për protestën e PD-së tre ditë më parë. Me këtë rast ajo jep edhe një mendin për Bashën, Ramën e Metën, ndërkohë që thotë se 5 vitet e saj në Shqipëri me Shkëlzenin, kanë qenë më të vështirat pë

No Pic available
  • 2017-02-19

Sadije Berisha kundër protestës së PD

Ish-bashkëshortja e djalit të ish-kryeministrit Berisha, Sadije Berisha ka dalë sot kundër protestës së PD-së në Tiranë. Me anë të një postimi në faqen e saj në Facebook, ajo shkruan se më e mira për njerëzit është një protestë e popullit kundër gjithë politikanëve të korrup

Sadije Berisha thumbon Shkëlzenin për Shën Valentin: Dashuri është të mendosh edhe për fëmijët
  • 2017-02-15

Sadije Berisha thumbon Shkëlzenin për Shën Valentin: Dashuri është të mendosh edhe për fëmijët

Ish-bashkëshortja  e Shkëlzen Berishës, Sadija, ka një mesazh për babanë e fëmijëve të saj dërguar në ditën e Shën Valentinit. Ajo mori si dhuratë një buqetë me 50 trëndafila të bardhë dhe tre të kuq, të cilët kanë domethënien specifike. Vetë Sadija e shpjegoi nëpërmj

Sadije Berisha: Ja kush janë gratë shqiptare që mund të bëhen presidente
  • 2017-01-11

Sadije Berisha: Ja kush janë gratë shqiptare që mund të bëhen presidente

Ish-­bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, Sadije Berisha, ka bërë një listë me gratë politikane dhe personazhe publike, që mund të bëhen presidente të Shqipërisë. Në krye të listës se saj është deputetja e PDIU-së, Mesila Doda. Më pas vijnë Majlinda Bregu, Jozefina Topalli, Iris

Sadije Berishaj: Ja kush janë femrat shqiptare që mund të bëhen presidente
  • 2017-01-11

Sadije Berishaj: Ja kush janë femrat shqiptare që mund të bëhen presidente

Ish-­bashkeshortja e Shkelzen Berishes, Sadije Berisha, ka bere nje liste me femrat politikane dhe personazhe publike, qe mund te behen presidente te Shqiperise. Ne krye te listes se saj eshte deputetja e PDIU-­se, Mesila Doda. Me pas vijne Majlinda Bregu, Jozefina Topalli, Ajola Xoxa etj. Ajo

Sadije Berisha e quan martesën e saj të dhimbshme e toksike, përgjigjet Armina: Dhimbje për gjërat që kurrë sdo kesh më
  • 2016-12-04

Sadije Berisha e quan martesën e saj të dhimbshme e toksike, përgjigjet Armina: Dhimbje për gjërat që kurrë sdo kesh më

Sadije Berisha, ish-­bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, do të publikojë së shpejti një libër të dytë, ku do të përfshihen momente të shumta nga jeta e saj. Natyrisht që një vend të rëndë­ sishëm të historisë e zë edhe martesa me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Sh