Rezultate te kerkimit per termin: +Sadije +Berishaj

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] sadije / docs[0] 221 / hits[0] 374 / keyword[1] berishaj / docs[1] 78 / hits[1] 149 /
Sadije Berishaj: Ja kush janë femrat shqiptare që mund të bëhen presidente
  • 2017-01-11

Sadije Berishaj: Ja kush janë femrat shqiptare që mund të bëhen presidente

Ish-­bashkeshortja e Shkelzen Berishes, Sadije Berisha, ka bere nje liste me femrat politikane dhe personazhe publike, qe mund te behen presidente te Shqiperise. Ne krye te listes se saj eshte deputetja e PDIU-­se, Mesila Doda. Me pas vijne Majlinda Bregu, Jozefina Topalli, Ajola Xoxa etj. Ajo