Rezultate te kerkimit per termin: +Sadije

Meta: total 221 / total_found 221 / time 0.000 / keyword[0] sadije / docs[0] 221 / hits[0] 374 /
Qosja: Edhe Dritëro Agolli ka bërë gabime, por nuk tjetërsoi veprën e tij
  • 2017-03-02

Qosja: Edhe Dritëro Agolli ka bërë gabime, por nuk tjetërsoi veprën e tij

Akademiku nga Kosova, Rexhep Qosja ishte sot në shtëpinë e shkritarit Dritëro Agolli, i cili u nda nga jeta pak ditë më parë. Qosja ka takuar bashkëshorten e tij, Sadije Agolli. Ai nuk ka pranuar që të flasë për politike, por vetëm për shkritmarin, duke u shprehur se edhe Agolii ka bë

Sadije Berisha sqaron pse është kundër protestës: Basha, djalë argëtues, por nuk është lider
  • 2017-02-20

Sadije Berisha sqaron pse është kundër protestës: Basha, djalë argëtues, por nuk është lider

sh-bashkëshortja e Shkëlzen Berishës ka një reagim të dytë për protestën e opozitës. Bëhet fjalë për një sqarim mbi statusin e saj të parë kundër opozitës. Ajo sqaron arsyet se pse është kundër saj, duke i mëshuar idesë se protesta e vlefshme e popullit është kundër gjithë

Sadije Berisha: Vitet në Shqipëri me Shkëlzenin, më të vështirat për mua dhe fëmijët. Luli është djalë argëtues, por sbën për PD-në
  • 2017-02-20

Sadije Berisha: Vitet në Shqipëri me Shkëlzenin, më të vështirat për mua dhe fëmijët. Luli është djalë argëtues, por sbën për PD-në

Ish-bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, Sadija, ka sqaruar statusin e saj për protestën e PD-së tre ditë më parë. Me këtë rast ajo jep edhe një mendin për Bashën, Ramën e Metën, ndërkohë që thotë se 5 vitet e saj në Shqipëri me Shkëlzenin, kanë qenë më të vështirat pë

No Pic available
  • 2017-02-19

Sadije Berisha kundër protestës së PD

Ish-bashkëshortja e djalit të ish-kryeministrit Berisha, Sadije Berisha ka dalë sot kundër protestës së PD-së në Tiranë. Me anë të një postimi në faqen e saj në Facebook, ajo shkruan se më e mira për njerëzit është një protestë e popullit kundër gjithë politikanëve të korrup

Sadije Berisha thumbon Shkëlzenin për Shën Valentin: Dashuri është të mendosh edhe për fëmijët
  • 2017-02-15

Sadije Berisha thumbon Shkëlzenin për Shën Valentin: Dashuri është të mendosh edhe për fëmijët

Ish-bashkëshortja  e Shkëlzen Berishës, Sadija, ka një mesazh për babanë e fëmijëve të saj dërguar në ditën e Shën Valentinit. Ajo mori si dhuratë një buqetë me 50 trëndafila të bardhë dhe tre të kuq, të cilët kanë domethënien specifike. Vetë Sadija e shpjegoi nëpërmj

No Pic available
  • 2017-02-05

Çfarë ndodhi dje në shtëpinë e Dritëroit, porosia e Sadijes për fëmijët

Me flokët dhe portretin thuajse si të së ëmës, Elonës, e para që binte në sy në sallonin e shtëpisë ku po qëndronte dje, për ditë të fundit, trupi i shkrimtarit Dritëro Agolli, ishte Ana, mbesa e parë dhe e preferuar e gjyshërve. Buhavitja dhe e kuqja që i kishin marrë sytë e sh

Dritëroi shkurtoi ditët e sistemit komunist që lamë pas
  • 2017-02-05

Dritëroi shkurtoi ditët e sistemit komunist që lamë pas

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Gramoz Ruçi ka falënderuar shkrimtarin e madh Dritëro Agolli për kontributin e tij në Shqipëri. Mendja e Dritëroi shkurtoi ditët e sistemit që lamë pas, tha Ruçi në ceremonialin shtetëror të zhvilluar në Pallatin e Kongreseve në