Rezultate te kerkimit per termin: +Sadije

Meta: total 195 / total_found 195 / time 0.000 / keyword[0] sadije / docs[0] 195 / hits[0] 328 /
Zbulohen poezitë e reja të Dritëro Agollit: Do të doja një pako viagra që të bëj pak seks
  • 2016-10-17

Zbulohen poezitë e reja të Dritëro Agollit: Do të doja një pako viagra që të bëj pak seks

Shkrimtari i njohur Dritëro Agolli në ditëlindjen jubile të tij, të 85 vjetorit të lindjes, sjell për lexuesit vëllimin me poezi të shkruara ndër vite e të pabotuara, me titullin domethënës, Më prit edhe pak. Që në hyrje të librit, Dritëroi shprehet se këtë libër ia dedikon S

No Pic available
  • 2016-10-15

Rrëfehet Sadije Berisha: Pse nuk ishte Shkëlzeni në dasmën e Princit

Sadije Berisha, ishte PR dhe organizatorja kryesore e dasmës së Princ Leka II dhe artistes Elia Zaharia. Ajo u kujdes për dasmën, protokollin dhe gjithçka tjetër që kërkonte kjo ceremoni jo si gjithë të tjerat. Në një intervistë për Panorama ajo rrëfen paskuintat e kurorëzimit që

Rrëfehet Sadije Berisha: Detajet e dasmës mbretërore, pse Shkëlzeni nuk ishte i ftuar
  • 2016-10-15

Rrëfehet Sadije Berisha: Detajet e dasmës mbretërore, pse Shkëlzeni nuk ishte i ftuar

Ngjarja më e rrallë në Tiranë e javës që kaluam, ishte kurorëzimi i Princ Leka II dhe artistes Elia Zaharia, në një ceremoni sipas protokollit të Oborrit Mbretëror, që u organizua më 8 tetor, në Pallatin e Brigadave. Parada e rrallë e dasmës mbretërore në Tiranë kishte të ftuar s

No Pic available
  • 2016-10-15

Rrëfehet Sadije Berisha: Takimi me Sali e Liri Berishën dhe pse sishte Shkëlzeni në dasmën e Princit (dhe një thumb Arminës)

Sadije Berisha, ishte PR dhe organizatorja kryesore e dasmës së Princ Leka II dhe artistes Elia Zaharia. Ajo u kujdes për dasmën, protokollin dhe gjithçka tjetër që kërkonte kjo ceremoni jo si gjithë të tjerat. Në një intervistë për Panorama ajo rrëfen paskuintat e kurorëzimit që

Rrëfehet Sadije Berisha: Takimi me Sali e Liri Berishën, pse s’ishte Shkëlzeni në dasmën mbretërore
  • 2016-10-15

Rrëfehet Sadije Berisha: Takimi me Sali e Liri Berishën, pse s’ishte Shkëlzeni në dasmën mbretërore

Transmetuar më 15.10.2016 - 15:52 Parada e rrallë e dasmës mbretërore në Tiranë kishte të ftuar specialë të darkës private të kurorëzimit të një princi e princeshe shqiptare, familje mbretërore nga e gjithë b

Dy organizatorët e dasmës së Princit Leka dhe Elia Zogut
  • 2016-10-14

Dy organizatorët e dasmës së Princit Leka dhe Elia Zogut

Sadije Berisha, një mike e ngushtë e Elia Zogut së bashku me Julien-Gérard Roche, Kryetar i Dhomës së Tregëtisë dhe Industrisë Francë-Shqipëri janë kujdesur për organizimin në detaje të dasmës së Princit Leka dhe Elias javën e kaluar. Princi Leka përcolli një mesazh falenderimi d

Dritëroi e Sadija rrëfejnë jetën përmes fotove: Nga rinia në 50-vjetorin e martesës
  • 2016-10-13

Dritëroi e Sadija rrëfejnë jetën përmes fotove: Nga rinia në 50-vjetorin e martesës

Është ora 11:30 në shtëpinë e Dritëroit. I ulur në kolltukun e tij, mban një cigare në dorë, ndërsa një gotë raki është vënë në tavolinën e madhe rrethore. Në shtëpi, me Dritëroin dhe Sadije Agollin, ka gjithnjë njerëz, miq, vizitorë nga të katërta anët. Këtë herë, mi