Rezultate te kerkimit per termin: +Sado

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.391Z

Arrestohet Sado, plagosi të afërmit e Qimes

FIER - Përfundoi dje aventura e arratisjes së personit që plagosi vëllanë dhe nipin e personit të njohur nga drejtësia si Ben Qimja, së bashku me dy persona të tjerë, pak ditë më parë në periferi të qytetit të Fierit. Angjelo Sado, 28 vjeç, lindur në Berat dhe banues në Vlor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.881Z

Shmangni dollarin sado të jetë kosto

30 qershor  - Jim Rogers, i cili në prill të vitit 2006 parashikoi saktë se nafta do të arrinte nivelin 100 $ për barrel dhe ari 1000 $ për once, dha sot një këshillë tjetër: “Shmangni dollarin sado të jetë kosto dhe blini mallra”. Sipas tij ekonomia amerikane është n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.682Z

Manjani: Çdo i akuzuar nga politika herët ose vonë fiton pafajësinë, sado kriminel të jetë

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka bërë një mesazh misterioz, i cili duket se ka lidhje me ngjarjet e ditës. Manjani shkruan në Twitter se: Çdo i akuzuar nga politika herët ose vonë fiton pafajësinë, sado kriminel të jetë. Në shoqërinë demokratike, drejtësinë nuk e jep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.636Z

"Ekskursionet, sado të shkurtra të jenë, zëvendësojnë muaj e vite mësim"

    E kisha të planifikuar të shkruaj një reportazh të gjatë nga ekskursioni i shkollës me mbesën time. Ne jetojmë në Toronto të Kanadasë. Ekskursioni ishte nga Toronto në Otava. Mbesa më njoftoi një muaj përpara (duke patur parasysh porosinë e shkollës) që mund të ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.080Z

Banoret kunder Gentes Liami Sado qe me ka xhan prape per eshte shumezim me zero

Arbri Ermali Franceska dhe Liami ndodhen ne oborr dhe bisedojne per daljen e banoreve dhe per Genten. Franceska thote se Genta ne fillim qe sillej mire me te gjithe ishte nder banoret me te preferuar te publikut ndersa disa jave me vone nuk ishte me nder me te preferuarit. Franceska thote se Gen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.610Z

Rama: Sado varka të marrin për në Venecia, opozita do të japë votën për reformën në drejtësi

Kryeministri Edi Rama thotë se zgjedhjet e ardhshme do ti fitojë jo vetëm për shkak të reformave të ndërmarra por dhe sepse në Shqipëri nuk ka një opozitë por dy qeveri, njëra që ka rënë nga kali dhe tjetra që i ka hyrë detit në këmbë. Nga Pallati i Sportit Asllan Rusi në kryeqy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.971Z

Sistemi i ujitjes, Rama: Karvani do të shkojë përpara sado të lehin qentë

Kryeministri Edi Rama ishte i pranishëm ditën e djeshme në Divjakë e Lushnje për të inspektuar punimet që po bëhen në lidhje me sistemin e ujitjes në këto dy zona. Kreu i qeverisë tha se në këto zona që janë më intensivet për sa i përket sektorit të bujqësisë në vend, më shu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama