Rezultate te kerkimit per termin: +Sadri +Abazit

Total: 106
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.478Z

E vërteta e katit pa leje të Sadri Abazit

Prej ditësh opozita sulmon Sadri Abazin, deputetin e Tiranës, por me origjinë nga Dibra lidhur me një kat që po ndërtohet në një pallat dikur në pronësi të tij. Top Channel hetoi mbi vërtetësinë e këtyre akuzave dhe zbuloi se më shumë sesa e vërteta që tregojnë dokumentet, sot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.095Z

Basha: Rama i jep 12 milionë euro Sadri Abazit

Foto 1 nga 19 Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe kandidati për kryetarbashkiak i Dibrës Sherefedin Shehu u takuan me banorë të fshatit Brezhdan. Banorët i bënë të ditur zotit Basha se 80% e bagëtive të fshatit të tyre janë prekur nga sëmundja. Megjithë shqetësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.397Z

PD: Rama tender Sadri Abazit për Dibrën

Në vijim të denoncimet ndaj deputeti Sadri Abazi, Partia Demokratike deklaroi sot se qeveria i ka dhënë atij një tender pak ditë më parë prej 870 milionë lekësh për rikonstruksionin e bulevardit Elez Isufi në Dibër. Sipas demokratëve, në tender ishte përcaktuar si fitues ai dhe nipi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.112Z

PD: Taulant Balla i jep Sadri Abazit tenderët e bashkisë Librazhd

Partia Demokratike, nëpërmjet deputetit Luçiano Boçi ka akuzuar Taulant Ballën se i ka dhënë tenderët në LIbrazhd, në mënyrë abuzive Sadri Abazit. Boçi deklaroi se Sadriu bën ofertë me 780 milionë lekë dhe menjëherë shpallet fitues. Deklarata e plotë Siç është paralajmëruar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.532Z

Kërkohet hyrja në grevë e Edi Ramës, Fidelit Yllit dhe Sadri Abazit

Në selinë ylberiste vijnë duke u shtuar presionet në drejtim të Edi Ramës, mbi mos futjen e tij dhe të disa deputetëve pasanikë në grevë urie. Deputetë socialistë, por edhe përfaqësues të lartë të saj, kanë komunikuar me njëri- tjetrin, për qëndrimin e dyshimtë të Edi Ramës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.046Z

Ben Blushi, ilaçet e Taulant Ballës dhe X6-a e Sadri Abazit

Sa më shumë Sadri Abazi dhe Taulant Balla bëjnë të zellshmin, aq më shumë injorohen dhe shpërfillen nga Ben Blushi. Kështu ka ndodhur edhe dje në mbledhjen e Asamblesë Kombëtare të PS. Ishin deputetët Abazi e Balla që tentuan "ti mbanin ison" kryetarit Rama, por që pas nga një batu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.233Z

VIDEO/ Momenti kur Flamur Noka tenton të godasë Sadri Abazin

Flamur Noka është filmuar teksa tenton të godasë kolegun socialist, Sadri Abazi. Gjatë momenti kur seanca ishte tensionuar dhe deputetët kishin rrethuar foltoren e Kuvendit, deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka ka shkuar pranë vendit ku ka qenë i ulur ligjvënësi socialist Sadri A

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama