Rezultate te kerkimit per termin: +Sahiti

Total: 422
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.633Z

Sahiti kërcënon me largim

Gjilani mund ta nisë stinorin pranveror pa trajnerin Muharrem Sahiti. Ky i fundit ka kërcënuar me largim nga skuadra bardh e kuq, nëse gjatë këtij dimri kryesia e klubit nuk i sjellin përforcime në Gjilan. Krerët e klubit paralajmërojnë se do të përforcohen të paktën me tre futbollist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.266Z

Sahiti rikthehet në Gjilan

Skuadra e Gjilanit të enjten e ka emëruar shef të shtabit teknik Muharrem Sahitin, në vend të Agron Selmanaj, i cili ka dhënë dorëheqje nga ky post, ditë më parë. Në fakt, Sahiti është rikthyer në këtë klub. Ai për disa vite rresht e ka udhëhequr këtë ekip, derisa në fillim t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.698Z

Kreatori Valdrin Sahiti shijon Dubain (Foto)

Kreatori Valdrin Sahiti ka vendosur ta lë monotonin e Prishtinës dhe sigurisht ka gjetur kohën më të mirë për ti bërë pushimet. Sahiti gjendet në Dubai ku është së bashku me vëllain e tij Dekorimin dhe me të dashurat e ty

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.674Z

Valdrin Sahiti kopjon sërish

Valdrin Sahiti përme një seti fotografik ka prezantuar koleksionin e tij të ri, ku si modele ka angazhuar Nora e Era Istrefin, por edhe modelen nga Shqipëria, bionden Elena Lika. SSSAASSAdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; SSSAASS Dizenjatori Sahiti as kët&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.096Z

Sahiti vazhdon me Gjilanin

Muharrem Sahiti do të vazhdojë ta udhëheq Gjilanin. Trajneri gjilanas ishte i gatshëm të jepte dorëheqje të hënën, por kryesia e klubit, e mbledhur në orët e vona, ka vendosur që mos ta aprovojë kërkesën për dorëheqje të Sahitit. Ky i fundit megjithatë do ta vazhdojë punën e tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.696Z

Shkëlqen Sahiti, Shpresat mposhtin Bjellorusinë

Pas humbjes 0-2 ndaj Bosnjës, Shpresat e Shqipërisë kanë reaguar duke marrë një fitore 3-2 në Elbasan Arena në ndeshjen miqësore ndaj Bjellorusisë. Emir Sahiti shkëlqeu në këtë takim për skuadrën e drejtuar nga Alban Bushi, duke realizuar dy gola fantastik. Edhe pse miqtë shënua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.963Z

Kujt i nënshtrohet Valdrin Sahiti?

Valdrin Sahiti është dizajneri i parë mashkull në Kosovë që arrin të befasojë me shije. Deri më sot ka prezantuar disa koleksione dhe qindra kreacione, që shpesh i kemi parë edhe në trupat e këngëtareve dhe artisteve më t&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama