Rezultate te kerkimit per termin: +Saimir +Tahirit

Total: 2563
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.074Z

FOTOT/ Pushimet sportive të Saimir Tahirit

Ministri Saimir Tahiri vijon pushimet e tij. Ai nuk ka nguruar që të bëjë foto edhe me qytetarë të zakonshëm. Me një kapele dhe të shkurtra, Tahiri shfaqet shumë sportive.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.102Z

FOTOT/ Tatuazhi misterioz në gjurin e Saimir Tahirit

Në ndeshjen mes ambasadorëve dhe ministrave e deputetëve shqiptarë, ajo që ka rënë në sy ishte tatuazhi i ministrit të Punëve të Brendshme, Saimir Tahiri. Tahiri ka ekspozuar aksidentalisht tatuazhin mbi gjurin e tij të djathtë, në të cilin shihet qarte një piramidë dhe në të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.336Z

Berisha: Atentati ishte për mikun e Saimir Tahirit

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se atentati i mbrëmshëm ishte ndaj Elvis Gaçajt, mik i ngushtë i Saimir Tahirit. Kështu të paktën e informon një qytetar dixhital ish-kryeministrin. "Zoti Berisha, ju lutem publikojeni që sot iu bë atentat Elvis Gacajt, mikut të ngushtë të Saimir Ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.718Z

Dalin emrat e parë për zëvendësimin e Saimir Tahirit!

Ende pa u konfirmuar zyrtarisht dorëheqja e Saimir Tahirit, në media kanë nisur të qëarkullojnë emrat për zëvendësimin e tij. Emri që po lakohet është ai i zv.kryeministrit Niko Peleshi. Vetë Tahiri pritet që të dalë në një konferencë për shtyp, për të shpjeguar dorëheqjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.601Z

Fotolajm/ Publikohet poza e Saimir Tahirit me seks-bombën korçare

Foto 1 nga 4 Marina Fara e cila njihet për pozat provokuese në rrjetet sociale duket se nuk i ka rezistuar dot ministrit të Brendshëm. Në një aktivitet, vajza e këngëtares Eli Fara nuk e ka lënë t'i shpëtojë rasti pa shkrepur një foto krah Saimir Tahirit. Ky i fundit, e ka resp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.079Z

Gjykata rrëzon padinë e Agron Kuliçajt ndaj Saimir Tahirit

TIRANE - Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri është paditur disa herë në gjykatë, pas fjalimeve të tij në Kuvend apo foltoren e PS-së, gjatë kohës që ishte deputet. Ministra, deputetë, fëmijët e Kryeministrit Berisha, apo edhe disa drejtorë e kanë paditur në gjykatë, pasi Tahiri i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.721Z

Hila sqaron prapaskenën e largimit të Saimir Tahirit

Analisti dhe drejtuesi i emisionit Arena, Dritan Hila thotë në studion e lajmeve në Ora News, se ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka mohuar dorëheqjen por jo shkarkimin e tij. Ai deklaron se Tahiri është dakordësuar me Ramën që të hiqet në paketë me disa ministra që të mos krijonte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama