Rezultate te kerkimit per termin: +Sajmir +Kodra

Meta: total 89 / total_found 89 / time 0.000 / keyword[0] sajmir / docs[0] 5469 / hits[0] 7492 / keyword[1] kodra / docs[1] 5399 / hits[1] 8573 /
Gjykata e Krimeve të Rënda vendos arrest shtëpie për Sajmir Tahirin
  • 2018-05-12

Gjykata e Krimeve të Rënda vendos arrest shtëpie për Sajmir Tahirin

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur masën e sigurisë arrest me burg për ish-ministrin e Brendshëm Sajmit Tahiri. Prokuroria kishte kërkuar masën e sigurisë burg pa afat për ish-ministrin socialist. Kjo lëvizje vjen vetëm pak ditë pas Tahiri hoqi dorë vullnetarisht nga mandati i depu

No Pic available
  • 2017-11-16

 Bregdeti i Spillesë, si u ndanë tokat për familjaret e Elvis Rroshit dhe ish-kreut të PS 

TIRANË- Policia e Shtetit ka zbuluar një skemë të falsifikimit dhe tjetërsimit të 36 hektare tokë shtetërore ranishte në zonën bregdetare Spille Kavajë, duke arrestuar, shpallur në kërkim e proceduar 10 zyrtarë lokalë. Në kërkim është shpallur edhe vjehrri i kreut të PS Kava

No Pic available
  • 2016-10-28

Akuza të rënda mes gazetarëve të Tv Klan për marrje parash nga qytetarët

Diskutimi për çështjen e kryegjyqtarit të Gjirokastrës, që në përgjim ambiental audio shfaqet duke i kërkuar favore seksuale një gruaje që kërkonte të drejtën e pronës në gjykatë, u shndërrua në një debat personal mes dy personazheve të Tv Klan. Gjatë gjithë emisionit “O

No Pic available
  • 2016-09-29

Paralajmërohet tjetër videoskandal, tani me një kryetar gjykate

Drejtuesi i emisionit investigativ “Stop” mbrëmjen e së mërkurës ka deklaruar në Opinion se së shpejti do të publikohet një tjetër videoskandali. Ai tha se bëhet fjalë për një kryetar gjykate që kërkon favore seksuale në këmbim të një vendimi. Sajmir Kodra u shoqëria

Je mësu me ato të tjerët ti po unë të bëj atë që sta ka bërë njeri: Sherr në TV Klan, Saimir Kodra qëllon me shpullë Eni Shehun
  • 2016-05-13

Je mësu me ato të tjerët ti po unë të bëj atë që sta ka bërë njeri: Sherr në TV Klan, Saimir Kodra qëllon me shpullë Eni Shehun

Një zënkë mes kolegësh ka ndodhur sot në ambientet e TV Klan, ku fillimisht nisi mes debatesh verbale për të përfunduar më dhunë fizike. Burime të Express, të pranishëm në vendin e ngjarjes, raportojnë se drejtuesi i emisionit investigativ STOP, Sajmir Kodra ka qëlluar me shpullë

Rilindja e nisi me Qemal Stafën, e mbylli me Shullazin
  • 2016-04-25

Rilindja e nisi me Qemal Stafën, e mbylli me Shullazin

Në Partinë Socialiste Edi Rama erdhi me pretendimin për të kthyer idealizmin e Qemal Stafës dhe themeloi edhe një fondacion me emrin e tij. Por në 2016-n, e vetmja lidhje mbetet njeriu me syze, Saimir Tahiri, i cili e nisi me fondacionin, por bashkë me Edi Ramën, e përfunduan kursi

No Pic available
  • 2016-04-02

VIDEO/ Tahiri bën humor me Joleza Kokën: Dilni kur të doni nga pallati im

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ishte ditën e sotme i ftuar në emisionin STOP ku sqaroi edhe lojën e tij të 1 Prillit. Ndër të tjera, dy prezantuesit Gent Zenelaj e Sajmir Kodra e kanë ngacmuar Tahirin për Joleza Kokën dhe fjalimin e saj hit. Ministri e ka marrë me sportivitet dhe i