Rezultate te kerkimit per termin: +Sajmir +Kule

Meta: total 35 / total_found 35 / time 0.000 / keyword[0] sajmir / docs[0] 5469 / hits[0] 7492 / keyword[1] kule / docs[1] 2140 / hits[1] 4481 /
Disiplina dënon Tiranën, Kukësin dhe Teutën
  • 2019-02-20

Disiplina dënon Tiranën, Kukësin dhe Teutën

Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit u mblodh sot për të analizuar sjelljet josportive të evidentuara gjatë ndeshjeve të fundjavës, në Kategorinë Superiore dhe në ligat e ulëta. Sjellja e tifozëve të Tiranës, Teutës dhe Kukësit, ka qenë në fokusin e Komi

No Pic available
  • 2016-12-05

EMRAT/ Këta janë 260 drejtuesit e rinj të LSI-së

Pas votimit në Konventën Kombëtare Zgjedhore të Lëvizjes Socialiste për Integrim kanë dalë edhe fituesit e anëtarëve të zgjedhur të Komitetit Drejtues Kombëtar. Në përfundim të procesit të votimit elektronik, mbajtur për dy ditë me radhë në Pallatin e Sportit, Asllan Rusi në Ti

Bylykbashi Qeveria menaxhon krimin Tahiri i premtoi Kules zgjidhje private VIDEO
  • 2016-04-27

Bylykbashi Qeveria menaxhon krimin Tahiri i premtoi Kules zgjidhje private VIDEO

Transmetuar me 26042016 - 1100 Tirane 26 prill 2016 NOAal- Deputeti demokrat Oerd Bylykbashi tha sot foto se ish rektori i Universitetit te Tiranes Dhori Kule ka bere denoncim ne Prokurori lidhur me kercenimet e marra nga Emiljano Sh

Prokuroria do të vazhdojë hetimet për gjobëvënie ndaj Shullazit
  • 2016-04-25

Prokuroria do të vazhdojë hetimet për gjobëvënie ndaj Shullazit

Edhe pse biznesmenët nuk e kanë kallëzuar penalisht Prokuoria për krime të rënda do të vazhdojë hetimet për akuzën e "gjobëvënies" për Emiljano Shullazin, pavarësisht se asnjë nga biznesmenët e kërcënuar nuk pranon të bëjë kallëzim penale. ABC News ka mësuar se hetimet nda

DOSJA/ Mynyr Koni, përveç kërcënimit, u rrah nga Emiljano Shullazi?
  • 2016-04-21

DOSJA/ Mynyr Koni, përveç kërcënimit, u rrah nga Emiljano Shullazi?

Administrohen pamjet e kamerave të sigurisë për gjatë një jave në rrugët e kryeqytetit, për të parë lëvizjet e eksoprtës së të dyshuarit Emiljano Shullazi dhe bandës së tij. Burimet i thanë ABC News se prokurorët kanë administruar pamje të kamerave të sigurisë të rrugëve,

Provat/ Mynyr Koni përveç kërcënimit edhe është dhunuar
  • 2016-04-21

Provat/ Mynyr Koni përveç kërcënimit edhe është dhunuar

Sekuestrohen pamjet filmike të bizneseve dhe hotelit ku është kërcënuar Dhori Kule Administrohen pamjet e kamerave të sigurisë për gjatë një jave në rrugët e kryeqytetit, për të parë lëvizjet e eksoprtës së të dyshuarit Emiljano Shullazi dhe "bandës" së tij. Burimet i thanë "A

Të gjithë emrat e kandidatëve
  • 2013-05-07

Të gjithë emrat e kandidatëve

Gazeta Shqip Lista Vlorë PS Edi Rama Valentina Leskaj Koço Kokëdhima Luiza Xhuvani Fatmir Toçi Andrea Marto Edmond Leka Shuajip Beqiri Mira Shehu Sheme Lulo Sokol Bana Genci Kojdheli Neime Gjika Noreta Kalcuni Ines Stasa   PD Astrit Patozi Arben Ristani Liljana Elmazi Ardian