Rezultate te kerkimit per termin: +Sakja +Spiro

Meta: total 42 / total_found 42 / time 0.000 / keyword[0] sakja / docs[0] 147 / hits[0] 207 / keyword[1] spiro / docs[1] 4859 / hits[1] 7495 /
No Pic available
  • 2014-06-02

Administratorja: Paratë e "Sudes", brenda 15 korrikut

TIRANE - Procesi i shqyrtimit dhe verifikimit të pretendimeve të kreditorëve të firmës "Sude" do të përfundojë brenda gjysmës së parë të korrikut, kur do të bëhet edhe ndarja e përqindjeve të parave. Lajmi bëhet i d

No Pic available
  • 2014-05-13

“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij sub

Aleatët dhe të pavarurit bëjnë me dhimbje koke Berishën
  • 2013-05-06

Aleatët dhe të pavarurit bëjnë me dhimbje koke Berishën

Bledar HotiLideri i PD-së garanton vetëm 20 deputetë të sigurt në listat e ardhshme Mediu - Kreu i PR-së, Fatmir Mediu, është në listën e sigurt të deputetëve të PD-së. Kryerepublikani pritet të konkurrojë në Qarkun e Tiranës Ndoka - Kreu i PDK-së, Nard Ndoka, u përfol se mund

Zyrtarizimi i listave të kandidatëve, emrat e fundit të PS, PD. LSI dorëzon listën në KQZ
  • 2013-05-06

Zyrtarizimi i listave të kandidatëve, emrat e fundit të PS, PD. LSI dorëzon listën në KQZ

Gazeta ShqipPartia Socialiste dhe Partia Demokratike pritet të publikojnë sot listat e kandidatëve që do të garojnë në zgjedhjet e 23 qershorit. Kryesia e PS është mbledhur rreth orës 20:00 dhe një orë më pas është mblidhur kryesia e PD, prej ku do dalin dhe listat përfundimtare me d

No Pic available
  • 2011-08-27

Zgjedhjet për lidershipin, ngrihen Basha dhe Olldashi

Në emërimin e sekretariatit dhe nënkryetarëve të partisë do të ketë një ndërthurje mes të rinjve dhe atyre që përfaqësojnë prej vitesh drejtimin e politikave të kësaj partie. Topalli dhe Patozi nuk lëvizin. Diskutohet shtimi i një nënkryetari të tretë. Kandidatët favorit Basha

Kryesia e re e PD-se Lulzim Basha ne krye me 116 vota
  • 2011-07-24

Kryesia e re e PD-se Lulzim Basha ne krye me 116 vota

Anëtarët e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, i kanë dhënë sot më shumë vota nga të gjithë, Lulzim Bashës, duke e bërë që ai të kryesonte listën e re të Kryesisë së dalë nga ky

Zgjidhet kryesia e Partisë Demokratike
  • 2011-07-23

Zgjidhet kryesia e Partisë Demokratike

23-07-2011 / Gazeta 55 Anëtarët e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike kanë zgjedhur sot kryesinë e re të selisë blu. Vetëm pak minuta më parë, Partia Demokratike publikoi 25 anëtarët fitues të kryesisë s