Rezultate te kerkimit per termin: +Sakrifikoj

Total: 235
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.571Z

Gashi: Sakrifikoj "Këpucën e Artë" për titullin

Shkëlzen Gashi ka treguar se është një futbollist i madh dhe profesionist pasi ka deklaruar se ai është i gatshëm ta sakrifikoj "Këpucën e Artë" për Baselin. Basel dhe Young Boys do të përballen këtë fundjavë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.627Z

Rezarta Shkurta - Po sakrifikoj dashurinë dhe biznesin, duke u futur tek “Vip Shtëpia”

Ermira ShpetimiEdhe pse është në tratativat e fundit, duket se këngëtarja Rezarta Shkurta e ka ndarë mendjen për t’u bërë pjesë e një “reality show” në Kosovë për të cilin kemi foluar edhe herët e kaluara. RTV21 organizon një spektakël vetëm me personazhe të njo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.391Z

Duro: Do sakrifikoj per Partizanin

Shpetim Duro eshte zyrtarisht trajneri i ri i Partizanit pas largimit te Hasan Likes. Per ish-zevendesin e Bariç eshte nje rikthim ne nje skuader ku ai thote se do te jape maksimumin per ta nxjerre nga situata. Nderkohe Presidenti Xhani thote se te kuqte jo vetem qe nuk diskutojne renien nga kat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.163Z

“Sakrifikoj shkollën, fehrexhenë nuk do ta heq”

• Përjashtohen nga shkolla sepse mbanin ferexhe. Dy motra nxënëse të shkollës "28 Nëntori" në lagjen e Laprakës në kryeqytet nuk janë lejuar të hyjnë në mësim për shkak të veshjes fetare.Gentjana Hasani, nxënëse e klasës së tetë bashkë me të motrën Marselën, që n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.573Z

Reali ofertë joshëse Liverpoolit

Real Madridi po mendon ti bëjë një ofertë serioze Liverpoolit për Luis Suarez. Sipas mediave spanjolle, Reali e ka në plan blerjen e Suarez në afatin kalimtar veror. Për Suarez. Real Madridi mund të sakrifikoj sulmuesin Gonzalo Higuain. Madrilendët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.622Z

Bogdani Goli me Kombetaren Une sakrifikoj per skuadren

Protagonisti Shqiptari ia kushton familjes dhe gruas nje nder golat me te rende te karrieres se tij Ka shenuar nje gol te rende per Cezenen e tij por ne Shqiperi e kane kritikuar per mungesen e golave per Kombetaren. Erjon Bogdani e ka gjithnje nje pergjigje. Ajo eshte se sulmuesi pervecse duhet te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.485Z

Daçiç: Nuk e sakrifikoj Kosovën për BE-në

Ndërsa në garën presidenciale në Serbi janë zyrtarizuar 8 kandidatë, njëri prej tyre Ivica Daçiç, lideri i Partisë Socialiste e Serbisë thotë se nëse do të bëhet president i Serbisë nuk do të lejoj që t&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama