Rezultate te kerkimit per termin: +Sala +Bashkim

Meta: total 81 / total_found 81 / time 0.000 / keyword[0] sala / docs[0] 1176 / hits[0] 1901 / keyword[1] bashkim / docs[1] 15693 / hits[1] 23032 /
Si i shpëtoi bllokmenët Neritan Ceka: Devijoi rrugën e protestuesve duke ofruar si garanci të birin 2-vjeçar
  • 2017-02-22

Si i shpëtoi bllokmenët Neritan Ceka: Devijoi rrugën e protestuesve duke ofruar si garanci të birin 2-vjeçar

Skenari i Rumanisë me vrasjen e Çausheskut si version i mundshëm në 91 dhe roli i PD-së për të ndalur turmën e protestuasve e nisur drejt Bllokut për të ndëshkuar udhqëheqejn komuniste Nëse atë ditë turma e protestuesve do të vazhdonte rrugën e nisur, ndoshta historia e Shqipër

No Pic available
  • 2017-02-15

Merrnin deri në 15 mijë lekë për kolaudimin e makinave, 6 në pranga

Gjashtë persona janë vënë në prangat e policisë pasi dyshohet se i merrnin qytetarëve shuma nga 3 mijë deri në 15 mijë lekë për kolaudimin e makinave. Operacioni i koduar Kolaudimi i zhvilluar në bashkëpunim me Njësin Task Forcë, të Prokurorisë pranë Gjykatës së shkallës Parë

Kolaudimi, 6 persona në pranga në Fushë Prezë
  • 2017-02-15

Kolaudimi, 6 persona në pranga në Fushë Prezë

Policia e Tiranës ka arrestuar 6 persona pasi dyshohet se i merrnin qytetarëve shuma nga 3 mijë deri në 15 mijë lekë për kolaudimin e makinave. Operacioni i koduar Kolaudimi i zhvilluar në bashkëpunim me Njësin Task Forcë, të Prokurorisë pranë Gjykatës së shkallës Parë Tiranë pas

Një rrëfim i Izet Haxhisë për referendumin e 94-s: Doktori që nuk doli tri ditë nga shtëpia dhe një sekret për Bashkim Finon
  • 2016-09-30

Një rrëfim i Izet Haxhisë për referendumin e 94-s: Doktori që nuk doli tri ditë nga shtëpia dhe një sekret për Bashkim Finon

Për Izet Haxhinë, kundërshtimi që PD dhe personalisht Sali Berisha po i bën publikisht ligjit të sapomiratuar për importin e mbetjeve për riciklim, është hipokrizi. Por iniciativa e një referendumi nga ana e Partisë Demokratike për bllokimin e ligjit në fjalë, që vetë opozita dje n

Tre ditët e Doktorit i mbyllur në shtëpi dhe diçka që nuk e dinim për Bashkim Finon
  • 2016-09-30

Tre ditët e Doktorit i mbyllur në shtëpi dhe diçka që nuk e dinim për Bashkim Finon

Iniciativa e një referendumi nga ana e Partisë Demokratike për bllokimin e ligjit në fjalë, që vetë opozita dje në pushtet e kishte miratuar me më shumë boshllëqe se ky aktuali, i sjell në kujtesë ish truprojes së presidentit dhe kreut të PD-së Berisha, një tjetër referendum. Do

Këta janë deputetët më të pasur
  • 2016-07-24

Këta janë deputetët më të pasur

Deputetët me të ardhurat e tyre vazhdojnë të jenë shumë herë më të pasur se qytetarët e varfër të Republikës së Kosovës, të cilët i kanë zgjedhur me votat e tyre këta deputetë, të cilët po pasurohen çdo vit e më shumë. Me fitimet tyre sigurisht që jua kanë zili edhe shumë

EMRAT/ Bashkia ndan banesat e dyta sociale, ja 177 përfituesit
  • 2016-07-07

EMRAT/ Bashkia ndan banesat e dyta sociale, ja 177 përfituesit

Katër vite pasi u mbajtën peng, 385 banesat sociale në Shkozë tashmë kanë të zotët e tyre. Me votat e të gjithë anëtarëve, Këshilli Bashkiak i Tiranës ndau dje pjesën e dytë të banesave sociale, 177 të tilla. Në listën përbri janë emrat e përfituesve që, brenda një kohe