Rezultate te kerkimit per termin: +Salah

Total: 621
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.513Z

Çmendet Salah, mposht i vetëm Watfordin

Liverpooli ka shkatërruar 5-0 Watfordin, në Premier League, i udhëhequr nga një Muhamed Salah i papërmbajtshëm. Sulmuesi egjiptian shënoi 4 gola dhe asistoi të 5-tin, të cilin e dërgoi në rrjetë Firminho, duke kompletuar një mbrëmje vërtetë magjike për të. Muhamed Salah shkoi sot n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.066Z

Ku po shkon Mohamed Salah?

Mohamed Salah është shumë afër largimit nga Chelsea. Ylli egjiptian nuk po vend aspak në skuadrën e Mourinhos duke qenë në listën e largimeve në janar. Sipas lajmeve të fundit nga Anglia, Salah është në bisedime me dy skuadra p&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.731Z

Salah Abdeslam do të ekstradohet në Francë

I dyshuari i sulmeve në Paris Salah Abdeslam ka ndryshuar mendje dhe duket se nuk do të kundërshtojë ekstradimin nga Belgjika drejt Francës. Kjo është bërë e ditur nga avokati i tij. Salah Abdeslam është një nga të dyshuarit kryesorë për sulmet e 13  nëntorit në Paris, ku mbetën t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.971Z

Bruksel, plagoset dhe arrestohet terroristi Salah Abdeslam

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në lagjen Moleenbek të Brukselit gjatë një super aksioni policor që ka të bëjë me arrestimin e terroristit Salah Abdeslam. Lagjja u rrethua nga forcat e shumta policore dhe sipas asaj që raporton ‘Libre Belgique’, Salah Abdesl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.252Z

Salah shpallet Topi i Artë i Afrikës!

Mohamed Salah shpallet futbollisti më i mirë i vitit 2018-të. Në mbrëmjen gala të organizuar nga konfederata afrikane e futbollit në Dakar të Senegalit , sulmuesi i Liverpoolit mposhti konkurencën e shokut të skuadrës te The Reds, Sadio Mane dhe bomberit të Arsenalit Pierre Emerick Aubam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.831Z

Avokatët nuk do ta mbrojnë terroristin Salah Abdeslam

Avokatët e të dyshuarit kryesor në sulmet e vitit të kaluar në Paris, thonë se nuk do ta mbrojnë më atë. Salah Abdeslam do të përdorë të drejtën e tij për të heshtur, tha  një nga avokatët, Frank Berton për BFM TV. “Ne thamë që në fillim … se nëse klienti ynë  v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.321Z

Salah barazon Kane, Liverpooli ngjitet i dyti

Liverpooli nuk ndalet në Premier League, teksa ka regjistruar fitoren e 4-t në 5 takimet e fundit. Skuadra e Jurgen Klopp triumfoi me rezultatin 2-0 ndaj Newcastle-t, falë golave të shënuar nga të zakonshmit, Muhamed Salah dhe Sadio Mane. Egjiptiani vijon të tregojë formën e mrekullueshme k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama