Rezultate te kerkimit per termin: +Salford

Total: 28
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.795Z

Vrasja e Alan Henning nga ISIS, e veja dhe fëmijët e përkujtojnë

E veja dhe fëmijët e Alan Henning kanë marrë pjesë në "shërbimin e reflektimit" në Salford, e cila u mbajt për viktimën që u ekzekutua nga ISIS, tre ditë më parë. Barbara Henning dhe fëmijët kanë marrë pje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.267Z

Vazhdojnë trazirat në Angli, Londra e qetë

Dhunë sporadike është shënuar në disa qytetë të Anglisë, ndërsa Londra ka kaluar një natë relativisht të qetë, raporton BBC. Natën e shkuar disa qytete u prekën nga trazirat, Salford, Liverpool, Nottingham and Birmingham ku pati plaçkitje të dyqanevë në masë. Tre persona vdiqën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.580Z

Manchester/ Shkatërrohet organizata shqiptare e kokainës, 10 të arrestuar

Policia britanike ka shkatërruar një bandë droge, e cila dyshohet se furnizonte Manchesterin me kokainë. Nga ky operacion janë arrestuar 21 persona, mes  tyre shumë shqiptar pas një bastisje në orët e para të mëngjesit në 17 adresa në Mançester, Salford, Trafford dhe në veri të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.612Z

8220Ja alieni ne Britani8221 VIDEO

e Premte 13 Shkurt 20151453 pm brbrNje video e shfaqur ne internet tregon nje qenie e dyshuar te jete nje alien fimuar ne Salford Greater Manchesterbrbrp classwp-caption-textFilmohet nje alien ne BritaniSSSAbrASSPronari i videos pretendon se ka regjistruar shume nga ata qe njihe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.109Z

I trullosi krejt mbrojtësit me këtë gol, "kallen" legjendat e Man United (Video)

Ndeshja e FA Cup e zhvilluar mes Salford Cityt dhe Nots Countyt e ka sjellur një gol briliant. Skuadra që ka "bossa" ish legjendarët e Man United, Neville, Butt, Scholes e Giggs e fitoi ndeshjen me rezultat 2-0. Ritchie Allen Cruyff i ngriti në këmbë legjendar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.493Z

Legjendarët e United çuditen me këtë tifozë "rebel"

Në ndeshjen mes legjendarëve të Manchester United dhe Salford Cityt, përveç gjashtë golave, u pa edhe ky moment interesant. Një tifoz rebel u fut në fushë për të tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Tifozi u lodh fort për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.190Z

Dhëndrri i Kosovës, nuk ia kushtoi El Clasicos!

Louis Van Gaal kishte bërë të ditur se para ndeshjes me Chelsean, 17 lojtarë të Manchester United e kishin shikuar El Clasicon mes Realit e Barcelonës, por që vetëm një futbollist nuk e bëri këtë. Mediat angleze sot kanë mësuar s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama