Rezultate te kerkimit per termin: +Sali +Berishn

Meta: total 56 / total_found 56 / time 0.000 / keyword[0] sali / docs[0] 78575 / hits[0] 130696 / keyword[1] berishn / docs[1] 100 / hits[1] 130 /
Braçe: Zyrtart e Berishës deklaruan 60 mln USD në gjendje CASH! Shifër e frikshme
  • 2014-04-23

Braçe: Zyrtart e Berishës deklaruan 60 mln USD në gjendje CASH! Shifër e frikshme

Deputeti i Partis Socialiste Erion Braçe iu prgjigj deklarimeve mediatike t kryetarit t opozits, Lulzim Basha. N nj koment n rrjetin social Facebook, Braçe shkruan se ka dgjuar nj recitim me z t trashur nga Basha por krkohet prgjigje pr disa çshtje ku ai gnjeu publikisht. Lulzim Basha gnjeu ku

Prse PD ka t drejtë pr Ilir Metn?
  • 2014-03-24

Prse PD ka t drejtë pr Ilir Metn?

Nga Mero Baze   Ilir Meta m n fund u prball me nj sulm t strukturuar nga Partia Demokratike. N nj deklarat zyrtare t partis m t madhe opozitare, Ilir Meta fajsohej për sulmin dhe shkatërrimin e institucioneve të pavarura, për reduktimin e hapësirës së debatit në Kuvend për opozit

No Pic available
  • 2010-11-23

SHQIPTART M T FRIKSUAR NN BERISHN

Shqiptaret rezultojne te kene me shume frike te shprehin hapur pikepamjet e tyre politike ne qeverine e Sali Berishes se sa ckane qene nen qeverisjet e meparshme socialiste. Keshtu ka rezultuar nga nje sondazh i bere prej agjencise prestigjioze Gallup perfundimet e te cilit u bene publike vetem dy d

No Pic available
  • 2010-08-30

Ish-pronarët: Në qoftë se nuk reflektohet, do të nisin protestat e pandalshme

Qndrimi Flet kreu i shoqats “Pronsi me Drejtsi”, Rrapo Danushi: Nisma e PD-s ka pr qllim t bllokoj ankesat n Strasburg Ish-pronart jan t mendimit se mazhoranca ndrmjet ligjit t ri t pronave ka si qllim t’i zvarris pronart npr gjyqet shqiptare, duke i vonuar n dorzimin e dosjeve n

No Pic available
  • 2010-08-29

Kompromisi, rruga e gjatë drejt paktit PD-PS

Forum/Flasin analistt: Mentor Nazarko, Elton Metaj, Aleksandr ipa dhe Arbr Zaimi A do t zgjidhet n shtator kriza politike, apo kemi t bjm me nj manovr t re politike q mund t’i paraprij fushats elektorale? far parashikohet t ndodh me fillimin e sesionit t ri t Kuvendit, ndrkoh q sht hedhur n e

No Pic available
  • 2010-08-27

PS, Dade: Hetimi i zgjedhjeve të nisë me materialet zgjedhore

PS-ja kërkon që hetimi i zgjedhjeve të kaluara të nisë me materialet zgjedhore. Pas deklaratave të Kryeministrit Sali Berisha në konferencën e ambasadorëve <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0in; margi

No Pic available
  • 2010-08-26

Kriza, PS: Presim PD për komisionin hetimor

Socialistet po presin pergjigjen e mazhorances per propozimet me qellim nisjen e punes se komisionit hetimor te zgjedhjeve te 28 qershorit. Sekretarja per Marredheniet me Jashte ne Partine Socialiste, Arta Dade tha se komisioni hetimor duhet te ngrihet, sapo kuvendi te nise punimet. “Par