Rezultate te kerkimit per termin: +Sali +Berishs

Total: 192
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.846Z

PS: Grdeci srish n Kuvend, krkohet dorheqja e Berishs

Burime nga selia e Partis Socialiste bjn me dije se n seancn e sotme parlamentare ligjvnsit socialist do t risjellin n rendin e dits shtjen e Grdecit. Sipas t gjitha gjasave socialistt srish do t cilsojn si korrupsion shttror at ka ndodhi n Grdec, tashm edhe n dritn e fakteve t reja t publikuara nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.631Z

Xibri: Shqipria nuk sht e Sali Berishs

Para godinës së Radio Televizionit Shqiptar, Sindikata e Minatorëve Shqiptarë po zhvillon një protestë. Sipas drejtuesve të saj, protesta synon të kundërshtojë ato që i ka quajtur shpifje nga ana e televizionit. Minatorët janë rrethuar nga një numër i madh i forcave të re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.157Z

Klosi: Berisha të harrojë djegien e fletëve të votimit

N nj deklarat pr shtyp dhn sot, Sekretari Organizativ i PS, Blendi Klosi u ndal n krkesat e rezolutn s PE, e cila i krkon qeveris shqiptare t zgjidh krizn dhe t bj transparencn. Vendi ndodhet sot n nj kriz t thell ekonomike dhe institucionale, t deklaruar jo vetm nga opozita por edhe nga ndrkombtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.870Z

Brace akuza Berishs

Nnkryetarit t Grupit Parlamentar t PS Erion Brae deklaroi sot se Sali Berisha gnjen kur thot se po ndrton 800 km autostrada. T gjitha rrugt e inauguruara nga kryeministri, socialistt i kan quajtur t sukses t tyre, pasi sipas Braes, kto vepra t rndsishme kombtare i ka nisur Partia Socialiste kur isht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

Gaçi: PD të shkojë në gjykatë

Akuzat “Aldo Lepuri ka rastin t shkoj n prokurori a gjykat ku e presin padit dhe kallzimet tona pr shpifje”. Ky sht prononcimi q lshoi dje Partia Socialiste nprmjet deputetit Artan Gai lidhur me akuzat q kan lshuar s fundmi nj grup deputetsh t Partis Demokratike. Deputeti Gai u bn thirr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.737Z

Ish- shoqëruesi i Sali Berishës emërohet shef sigurie në PD

Besnik Murati, ish- kreu i eskortës së Sali Berishës kur mbante postin e kryeministrit, është emëruar shef i sigurisë në Partinë Demokratike. Murati prej disa ditësh ka marrë detyrën e re të përgjegjësit të sigurisë në të gjithë selinë e demokratëve. Ai duhet të mbikëqyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.800Z

PS: Berisha të mos guxojë të djegë fletët e votimit

Partia Socialiste kundrshton djegien e fletve t votimit, duke e konsideruar kt si nj qndrim t padrejt nga mazhoranca. Madje, ajo nuk kursen as tonin e ashpr, ndrsa pohon se Kryeministri Sali Berisha nuk duhet t guxoj t djeg flett e votimit. “Frika nga e vrteta q prmbajn ato

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama