Rezultate te kerkimit per termin: +Sali +Berisha +Sot

Meta: total 1000 / total_found 28504 / time 0.049 / keyword[0] sali / docs[0] 71014 / hits[0] 117434 / keyword[1] berisha / docs[1] 127181 / hits[1] 407520 / keyword[2] sot / docs[2] 304626 / hits[2] 515335 /
Mazhoranca miraton ligjin e ri per turizmin pa votat e opozites
  • 2015-07-28

Mazhoranca miraton ligjin e ri per turizmin pa votat e opozites

Kuvendi mbylli punimet e sesionit parlamentar me miratimin te henen ne mbremje te projektligjit Per turizminbr br Me 79 vota pro 13 kunder dhe asnje abstenim deputetet miratuan draftin ne perfundim te seances se posacme qe zgjati mbi pese ore duke i hapur rrugen zbatimit ligjit te ri qe synon te r

Rama tmerrohet nga rrëfimet e vrasësit me pagesë
  • 2015-07-26

Rama tmerrohet nga rrëfimet e vrasësit me pagesë

Ish-kryeministri Sali Berisha e ka cilësuar lënien pa avokat të vrasësit me pagesë si një shkelje e Kushtetutës, që bëhet me urdhër personal të Edi Ramës. Kryeministri dhe qeveria e tij po tmerrohen nga fakti se vrasësi me pagesë Julian Sinanaj mund t'i rrëfejë publikut emrat

Çfarë fshihet pas ligjit të pronave
  • 2015-07-25

Çfarë fshihet pas ligjit të pronave

Nxitimi i qeverisë për të miratuar projektligjin e ri për trajtimin e çështjes së pronësisë, një mënyrë për të shmangur çekanin e rëndë të Gjykatës së Strasburgut. Faturat e fryra financiare që mund të vinin nga dëmshpërblimi për ish-pronarët, do ishin mbytëse për arkën

Berisha: Rama urdhëron ndryshimin e padisë për Ilir Karçinin, tezakun e Sajmir Shullazit
  • 2015-07-25

Berisha: Rama urdhëron ndryshimin e padisë për Ilir Karçinin, tezakun e Sajmir Shullazit

Denoncimi i Julian Sinanajt në News24, ish-kryeministri: Qeveria fsheh vrasësin e gjykatësit Skerdilajd Konomi, lidhje tejet të rrezikshme me krimin dhe vrasjet Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në "Facebook" lidhur me denoncimin që ka bërë Julian Sinanaj në News24. Z.Beris

Berisha: Marrëveshja me SHBA është shpresë, sot Shqipëria vendi i instalimeve strategjikë të kokainës
  • 2015-07-24

Berisha: Marrëveshja me SHBA është shpresë, sot Shqipëria vendi i instalimeve strategjikë të kokainës

Ratifikohet marrëveshja për kontrollin e lëndëve narkotike dhe zbatimin e ligjit me qeverinë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Ish-kryeministri i vendit theksoi se ato që ka deklaruar sekretari John Kerry, për oligarkët që sundojnë në vendet e Europës Jug-lindore dhe Qendror

Kuvend-Lufta kundër krimit, debate Berisha-Tahiri
  • 2015-07-23

Kuvend-Lufta kundër krimit, debate Berisha-Tahiri

- Gjatë diskutimit të marrëveshjes me SHBA-në për kontrollin e narkotikëve - TIRANË, 23 Korrik/ATSH/.-Kuvendi është përfshirë të enjten nga debatet dhe akuzat e ashpra mes palëve ndërsa diskutohet marrëveshja me qeverinë amerikane për kontrollin e narkotikëve dhe zbatimin e ligj

Kuvend,Tahiri-Berishës:Të bëhemi bashkë në luftën kundër krimit
  • 2015-07-23

Kuvend,Tahiri-Berishës:Të bëhemi bashkë në luftën kundër krimit

- Gjatë diskutimit të marrëveshjes me SHBA-në për kontrollin e narkotikëve - TIRANË, 23 Korrik/ATSH/.- Kuvendi është përfshirë të enjten nga debatet dhe akuzat e ashpra mes palëve, ndërsa diskutohet marrëveshja me qeverinë amerikane për kontrollin e narkotikëve dhe zbatimin e l