Rezultate te kerkimit per termin: +Sali +Berisha +Zoti

Meta: total 1000 / total_found 9358 / time 0.015 / keyword[0] sali / docs[0] 77132 / hits[0] 128395 / keyword[1] berisha / docs[1] 136876 / hits[1] 434839 / keyword[2] zoti / docs[2] 63060 / hits[2] 113400 /
No Pic available
  • 2017-02-09

Ndërpriti fjalën se do thyej televizorin!Mesazhi që i dërguan Leskaj

Ish-kryeministri Sali Berisha mbajti një fjalim të gjatë sot në Kuvend, ku u fokusua tek premtimet e pambajtura të qeverisë dhe arsyet pse qytetarët duhet ti bashkohen protestës së opozitës me 18 shkurt. Për konsumimin e kohës parlamentare i tërhoqi vëmendjen drejtuesja e seancës Vale

Berisha zapton foltoren e Kuvendit për më shumë se një orë, qytetari mesazh Leskajt: Ndërpriti fjalën se do thyej televizorin!
  • 2017-02-09

Berisha zapton foltoren e Kuvendit për më shumë se një orë, qytetari mesazh Leskajt: Ndërpriti fjalën se do thyej televizorin!

Ish-kryeministri Sali Berisha mbajti një fjalim të gjatë sot në Kuvend, ku u fokusua tek premtimet e pambajtura të qeverisë dhe arsyet pse qytetarët duhet ti bashkohen protestës së opozitës me 18 shkurt. Për konsumimin e kohës parlamentare i tërhoqi vëmendjen drejtuesja e seancës

Shkëlzen, ti je dënuar nga Zoti të mos jesh burrë, edhe pse merr dashnore me qera dhe hormone mashkullore
  • 2017-02-07

Shkëlzen, ti je dënuar nga Zoti të mos jesh burrë, edhe pse merr dashnore me qera dhe hormone mashkullore

Shkëlzen Berisha ka sulmuar një ditë më parë dëshmitarin e aferës me CEZ, Romeo Karaj, duke thënë se ai është shok me një vrasës, duke iu referuar Izet Haxhisë, ish-badigardit të babit të vetë. Për këtë arsye, Haxhia i ka kthyer atij përgjigje ditën e sotme. Ashtu siç prit

No Pic available
  • 2017-02-01

Berisha pret Lu e Borchard: Vëllai i Ramës i lidhur me kreun e trafikut të kokainës

Ish-kryeministri Sali Berisha priti sot në takim kryetarin e pranisë së OSBE në Tiranë, Bernard Borchardt dhe ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Lu, ku u diskutua mbi zhvillimet më të fundit në vend dhe zgjedhjet parlamentare. Në këtë takim zoti Berisha u theksoi a

Berisha takon armikun Donald Lu: Ka regjistrime ku Rama kërkon miliona ryshfete dhe
  • 2017-02-01

Berisha takon armikun Donald Lu: Ka regjistrime ku Rama kërkon miliona ryshfete dhe

Sali Berisha priti sot në takim kryetarin e pranisë së OSBE në Tiranë, Bernard Borchardt dhe ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Lu, ku u diskutua mbi zhvillimet më të fundit në vend dhe zgjedhjet parlamentare. Në këtë takim Berisha u theksoi ambasadorëve se ve

Berisha denoncon: Vëllai i Ramës, i lidhur me trafikun e kokainës
  • 2017-02-01

Berisha denoncon: Vëllai i Ramës, i lidhur me trafikun e kokainës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka pritur sot në takim kryetarin e pranisë së OSBE në Tiranë, Bernard Borchardt dhe ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Lu, ku u diskutua mbi zhvillimet më të fundit në vend dhe zgjedhjet parlamentare. Në këtë takim Berisha u theksoi am

No Pic available
  • 2017-01-31

INTERVISTA/ Ylli Manjani është njeriu më i kërcënuar i Shqipërisë

Ish-Kryeministri Sali Berisha e komenton shkarkimin e ministrit të Drejtësisë, Ylli Manjani vjen në kulmin e krizës për dështimin e shtetit në arrestimin e Klement Balilit. Berisha thotë se Manjani është viktimë e lidhjes së krimit me shtetin. Më tej Berisha gjatë intervistës për AB