Rezultate te kerkimit per termin: +Sali +Tagani

Meta: total 19 / total_found 19 / time 0.000 / keyword[0] sali / docs[0] 77769 / hits[0] 129518 / keyword[1] tagani / docs[1] 124 / hits[1] 197 /
No Pic available
  • 2015-05-06

LSI fut zëvendësministra. Basha fut aleatët, pakënaqësi në PD

Bie në sy mospërfshirja në këtë listë edhe të rektorit të Universitetit të Tiranës, Dhori Kule, i cili pas 21 qershorit nuk do jetë anëtar i Këshillit Bashkiak të Tiranës Këshillat Listat për Tiranën HERION MESI Partitë politike kanë përmbyllur fazën e përzgjedhjes për kandi

No Pic available
  • 2015-05-05

Këshilli bashkiak i Tiranës, Ja 183 kandidatët e PS, LSI e PD

Partitë politike, kanë përmbyllur fazën e përzgjedhjes për kandidatët e këshillave bashkiak, ku në të tre kampet kryesore nuk kan munguar surprizat në përzgjedhjen e emrave. Demokratë i jan përmbajtur skemës së vitit 2013, duke përfshirë në listat e tyre dhe emrat e aletatëve. Ng

No Pic available
  • 2014-09-29

PD publikon listën me 150 anëtarët e rinj, mes tyre Milo, Aliko dhe dy këshilltarë të Nishanit

Partia Demokratike ka publikuar sot në mbrëmje listat me 150 anëtarët e rinj të Këshillit Kombëtar. Ky fakt u bë i ditur nga vetë selia Blu, ku në një dalje publike para mediave, zëdhënësja e re e PD-së, Oriela Nebiajn thekoi se anëtarët e Këshillit u zgjodhën me votë të lirë,

No Pic available
  • 2014-09-29

PD publikon listën me 150 anëtarët e rinj, mes tyre Milo dhe dy këshilltarë të Nishanit

TIRANE- Partia Demokratike ka publikuar sot në mbrëmje listat me 150 anëtarët e rinj të Këshillit Kombëtar. Ky fakt u bë i ditur nga vetë selia Blu, ku në një dalje publike për here të parë para mediave, zëdhënësja e re e PD-së, Oriela Nebiajn thekoi se anëtarët e Këshillit u zg

Olsi Baze: Si do ta zgjidhim çështjen e pronave
  • 2013-06-08

Olsi Baze: Si do ta zgjidhim çështjen e pronave

INTERVISTA/Flet sekretari politik i Partisë Republikane Sekretari politik i Partisë Republikane, Olsi Baze, në një intervistë për Tirana Observer flet për zgjedhjet e 23 qershorit, synimet e PR-së, dhe më kryesorja: çështjen e pronave. Baze, që është njëkohësisht  edhe lektor i çë

No Pic available
  • 2013-05-07

Listat zyrtare me surpriza, Berisha fut dhe aleatët, Rama vetëm PS

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2013.  Partitë zyrtarizuan në mbrëmjen e së hënës vonë emrat e kandidatëve për deputetë. Dy krerët e partive më të mëdha, Ber

No Pic available
  • 2013-05-07

Surpriza me listat zyrtare, Berisha përfshin aleatët, Rama vetëm PS, Malaj i pavarur

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2013.  Partitë zyrtarizuan në mbrëmjen e së hënës vonë emrat e kandidatëve për deputetë. Dy krerët e partive më të mëdha, Ber