Rezultate te kerkimit per termin: +Salih +Tagani

Meta: total 55 / total_found 55 / time 0.000 / keyword[0] salih / docs[0] 571 / hits[0] 928 / keyword[1] tagani / docs[1] 124 / hits[1] 197 /
No Pic available
  • 2015-05-06

LSI fut zëvendësministra. Basha fut aleatët, pakënaqësi në PD

Bie në sy mospërfshirja në këtë listë edhe të rektorit të Universitetit të Tiranës, Dhori Kule, i cili pas 21 qershorit nuk do jetë anëtar i Këshillit Bashkiak të Tiranës Këshillat Listat për Tiranën HERION MESI Partitë politike kanë përmbyllur fazën e përzgjedhjes për kandi

No Pic available
  • 2015-05-05

Lista e PD për këshillin Bashkiak, kryesohet nga Bozdo dhe Kosovrasti

Pas dy partivve kryesore në koalicionin e majtë për zgjedhjet vendore të 21 qershorit, edhe PD publikon listën për këshilltarët bashkiak në Tiranë. Lista e demokratëve kryesohet nga Reila Bozdo, Njazi Kosovrasti dhe Zana Guxholli. Lista e kandidatëve të PD-së për këshillin bashkiak t

No Pic available
  • 2015-05-05

Lista e PD-së për Këshillin Bashkiak të Tiranës, në krye Reila Bozdo

Pas PS-së dhe LSI-së, edhe Partia Demokratike ka publikuar listën e kandidatëve për Këshillin Bashkiak. Në krye të listës është Reila Bozdo, ndjekur nga Njazi Kosovrasti, Zana Guxholli, Fabian Topollaj, Kreuza Leka, Tahsim Mema, etj.         Lista e kandidatëve të PD

No Pic available
  • 2015-05-05

Këshilli bashkiak i Tiranës, Ja 183 kandidatët e PS, LSI e PD

Partitë politike, kanë përmbyllur fazën e përzgjedhjes për kandidatët e këshillave bashkiak, ku në të tre kampet kryesore nuk kan munguar surprizat në përzgjedhjen e emrave. Demokratë i jan përmbajtur skemës së vitit 2013, duke përfshirë në listat e tyre dhe emrat e aletatëve. Ng

No Pic available
  • 2014-09-29

PD publikon listën me 150 anëtarët e rinj, mes tyre Milo, Aliko dhe dy këshilltarë të Nishanit

Partia Demokratike ka publikuar sot në mbrëmje listat me 150 anëtarët e rinj të Këshillit Kombëtar. Ky fakt u bë i ditur nga vetë selia Blu, ku në një dalje publike para mediave, zëdhënësja e re e PD-së, Oriela Nebiajn thekoi se anëtarët e Këshillit u zgjodhën me votë të lirë,

No Pic available
  • 2014-09-29

PD publikon listën me 150 anëtarët e rinj, mes tyre Milo dhe dy këshilltarë të Nishanit

TIRANE- Partia Demokratike ka publikuar sot në mbrëmje listat me 150 anëtarët e rinj të Këshillit Kombëtar. Ky fakt u bë i ditur nga vetë selia Blu, ku në një dalje publike për here të parë para mediave, zëdhënësja e re e PD-së, Oriela Nebiajn thekoi se anëtarët e Këshillit u zg

Lista zyrtare për Këshillin Kombëtar të PD/ Kuliçaj dhe Sefgjini mes kandidatëve të propozuar
  • 2014-09-27

Lista zyrtare për Këshillin Kombëtar të PD/ Kuliçaj dhe Sefgjini mes kandidatëve të propozuar

Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike zgjedh sot Këshillin Kombëtar, nga një listë prej 285 emrash. Në listë nuk mungojnë shumë nga zyrtarët e PD-së apo drejtues të institucioneve gjatë qeverisjes së kësaj partie, përfshi këtu edhe ish-zv. Drejtorin e Pvrgjithshëm të Policis