Rezultate te kerkimit per termin: +Saliu

Total: 5843
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.307Z

Blushi Saliu iku po qeverisin si Saliu pa Saliun

Transmetuar me 30042015 - 1614 Tirane 30 prill 2015 NOAal- Deputeti socialist Ben Blushi ngre gishtin serish mbi qeverine duke e bere pergjegjese per varferine largimet nga vendi dhe kushtet e veshtira ekonomike madje thote se po qeveris si qeveria e Sali B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.258Z

Pse trembet Saliu?

Nga Spartak Ngjela Edhe Merkeli foli për Reformën shqiptare dje. Edhe presidenti Obama ka folur. Edhe Komisioni i Bashkimit Europian po pret. Nesër është dita e fundit kur duhet të mbarojnë takimet për Reformën. TE GJITHE PËR REFORMEN SHQIPTARE; e gjithë politika e lartë perëndimore.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.723Z

Saliu dhe deti!

Nga Ilir Beqja   Saliu i qeverisë ishte të martën në Durrës dhe inauguroi fillimin e punimeve të portit të ri të peshkimit. Shfrytëzoi përsëri rastin për të sulmuar Vangjush Dakon, kryetarin e bashkisë së Durrësit. Saliu nuk lë rast pa e sulmuar Dakon. Mesa duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.312Z

Blushi Saliu iku mazhoranca po qeveris si Saliu pa Saliun

Transmetuar me 30042015 - 1614 Tirane 30 prill 2015 NOAal- Deputeti socialist Ben Blushi ngre gishtin serish mbi qeverine duke e bere pergjegjese per varferine largimet nga vendi dhe kushtet e veshtira ekonomike madje thote se po qeveris si qeveria e Sali B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.631Z

Sala Saliu

Transmetuar me 17102015 - 1017 PUBLICITET Nga Edison Ypibr br Pyete cili eshte lideri legjendar i Partise Demokratike Po te tha Sala perpara ke nje djale flori Jo domosdoshmerisht nga veriu Shqiptar qe sheh punen e vet Banon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.095Z

Pse është trembur Saliu?

Spartak Ngjela thotë se Sali Berisha është trembur dhe është tërhequr nga deklaratat e tij për armatosjen e popullit. Sipas Ngjelës, Berisha është trembur pasi ndërkombëtarët kanë kërkuar nga Basha, që të distancohet nga Berisha. “Pse u trembe Sali për armet: ti the ̶

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.395Z

Rama Saliu po dhunon mediat

Pas vendimit të KQZ për ndalimin e transmetimit të dy spoteve elekotrale të Partisë Socialiste, reagoi edhe lideri i PS-së, Edi Rama. Ai akuzoi direkt kryeministrin Berisha se ka urdhëruar Komisionin Qendror të zgjedhjeve të ndalojë spo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama