Rezultate te kerkimit per termin: +Saliut

Meta: total 1000 / total_found 3890 / time 0.002 / keyword[0] saliut / docs[0] 3890 / hits[0] 6257 /
ÇPRESIN GJITHË TË KORRUPTUARIT MAJTAS E DJATHTAS?
  • 2019-03-25

ÇPRESIN GJITHË TË KORRUPTUARIT MAJTAS E DJATHTAS?

Nga: Spartak NGJELA Shqipëtarët nga varfëria ekstreme që i ka pllakosur, janë në mbijetesë, kurse kryeministri i tyre sot, gjithë frikë, iu tha se “jeni duke gëzuar lumturinë që unë ua kam dhënë në gjashtë vjet qeverisje”. Por, një ditë më parë, Presidenti shqiptar i

Kriza politike/ Analisti mesazh PS: Krimet e Berishës nuk shplajnë dot ato të Ramës!
  • 2019-03-19

Kriza politike/ Analisti mesazh PS: Krimet e Berishës nuk shplajnë dot ato të Ramës!

Andi BUSHATI Akti radikal i opozitës, që e kapi në befasi pronarin e vetëm të tepsisë, ka ndërsyer një lukuni përkrahësish të Edi Ramës të nisin një fushatë rikujtimi të të gjitha të zezave të pushtetit të Berishës. Disa përmendin 21 janarin, disa implikimin e të birit të tij

Të vijë Saliu, Luli, kush të dojë, Veliaj: Rikandidoj për Tiranën
  • 2019-03-19

Të vijë Saliu, Luli, kush të dojë, Veliaj: Rikandidoj për Tiranën

Mezi e pres që të fillojmë këtë mandat të dytë, me projekte të reja, por dhe me gjëra që kemi mësuar si ti bëjmë më mirë. Kryebashkiaku Veliaj konfirmoi për Top Channel rikandidimin për drejtimin e Bashkisë së Tiranës edhe për 4 vite të tjera, kandidatura që do të mësohen

Protestat e PD-LSI, Balla: Luli, Saliu dhe Monika kanë frikë drejtësinë e re!
  • 2019-03-03

Protestat e PD-LSI, Balla: Luli, Saliu dhe Monika kanë frikë drejtësinë e re!

Opozita i frikësohet drejtësisë së re që po lind. Kështu ka deklaruar sot nga Korça, kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla. Së bashku me drejtuesin politik të PS për qarkun Korçë, Niko Peleshi, atë të qarkut Berat, Blendi Klosi, si dhe deputetë të tjerë, Ba

Ushtari i Metës kundër Monës: Se djeg mandatin, LSI po e përdor Berisha
  • 2019-02-19

Ushtari i Metës kundër Monës: Se djeg mandatin, LSI po e përdor Berisha

Propozimit ekstrem të liderit të opozitës, Lulzim Basha, për të djegur mandatet e deputetëve iu bashkua dje zyrtarisht LSI, me kryetaren Monika Kryemadhi që tha se kjo është rruga e vetme për të ndalur regjimin e Edi Ramës. Por ashtu siç ishte përfolur në media, vendimi për djegien e

A DO STABILIZOHET SHQIPËRIA E KOSOVA NGA RAMA-THAÇI
  • 2019-02-06

A DO STABILIZOHET SHQIPËRIA E KOSOVA NGA RAMA-THAÇI

Nga Spartak NGJELA A do ta destabilizojnë dot Shqipërinë dhe Kosovën Rama dhe Thaçi? E kanë të pamundur. Po Berisha a mund ta destabilizojë Shqipërinë më 16 shkurt të këtij viti? l. Destabilizimin e Ballkanit e kërkon me ngulm Putini. Me të janë të korruptuarit e mëdhenj të Shqip

Lufta për KLSH-në / Kush është Bahri Shaqiri, i besuari Metës!
  • 2019-01-22

Lufta për KLSH-në / Kush është Bahri Shaqiri, i besuari Metës!

Pas rrëzimit të kandidaturës së Vitore Tushajt nga Parlamenti, propozimi i radhës nga Presidenti i Republikës Ilir Meta është ai i Bahri Shaqirit, i cili më parë ka drejtuar institucionin e Shërbimit Informativ Shtetëror. Por duket se emri i Shaqirit nuk është propozuar rastësisht pë