Rezultate te kerkimit per termin: +Sall

Total: 5261
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.688Z

Fillon seanca në sallën alternative (Video-Foto)

Ka filluar seanca plenare për miratimin e buxhetit. Pas hedhjes së gazit lotësjellës nga deputetët e opozitës, kryesia e Kuvendit ka marrë vendim që seanca të mbahet në sallën alternativ, raporton Indeksonline.   (function(d, s, id) { va

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.957Z

Spitali pa mjek kirurg dhe sallë operacioni

KRUME-Spitali civil i qytetit të Krumës nuk ka mjek kirurg dhe sallë operacioni. Ndërhyrja e fundit kirurgjikale në këtë spital është bërë në vitin 1974 dhe që nga ajo kohë dyert e sallës së operacionit janë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.164Z

Hetuesit hyjnë në sallën e Kuvendit

Policë hetues kanë hyrë brenda sallës së Kuvendit dhe janë duke bërë ekspertizën e vendit nga u hodh gazi lotsjellës. /Indeksonline/  SSSAASS AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; SSSAASS

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.688Z

Lajmi i fundit: Mbledhja e Kuvendit vazhdon në sallën alternative

Mbledhja vazhdon në sallën alternative të Kuvendit të Kosovës. Kështu kanë thënë zyrtarë të Kuvendit të Kosovës, pasi që në sallën e mbledhjeve plenare të Kuvendit të Kosovës po vazhdojnë të q&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.427Z

Opozita në sallën kryesore, pozita në atë alternative (Video)

Edhe pse seanca e sotme plenare e cila është vazhdimësi e asaj të së hënës do të mbahet në sallën alternative, deputetët e opozitës vazhdojnë të qëndrojnë në sallën kryesore të Kuvendit. Aty janë par&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.314Z

Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli lëshojnë sallën

Kryetari i ri i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli dhe kryetari i PDK-së e kanë lëshuar sallën. Ata të dy dhe disa deputetë tjerë të PDK-së tashmë ndodhet jashtë sallës, por nuk dihet se ku kanë shkuar apo a janë duke u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.366Z

Festat, Topalli pret fëmijët në sallën e Kuvendit

TIRANË- Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli e ka kthyer sallën e Kuvendit në vend feste, ku ka mbledhur fëmijë të shkollave të ndryshme, fëmijë të deputetëve të Kuvendit dhe të punonjësve të administratës, për t&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama