Rezultate te kerkimit per termin: +Salla

Total: 8659
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.379Z

Katër salla kirurgjie te Shefqet Ndroqi

Inaugurimi Çelet zyrtarisht shërbimi i parë mjekësor në Spitalin Rajonal të Tiranës. Katër salla moderne operacioni do të ofrojnë kirurgji të përgjithshme brenda spitalit Shefqet Ndroqi në Sauk. Ky është hapi i parë me shërbimin e kirurgjisë së përgjithshme. Siç e thashë, ne po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.174Z

Permbytet salla e votave

Salla ku do te numerohen votat e zones se Ures Vajgurore dhe rrethinave eshte permbytur dje nga uji per shkak te shirave. Vershimi i ujerave dogji edhe serverin qe do perdoret per impiantin e numerimit te votave, si dhe demtoi sistemin e kamerave. Ujerat vershuan ne kete salle per shkak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.805Z

Avokati, Salla është me kartelë që nga viti 1998

20/05/2005  TIRANË – Ka përfunduar shqyrtimi gjyqësor për gjashtë të pandehur nga Lushnja dhe Elbasani, të cilët në bashkëpunim, akuzohen se trafikuan për qëllime fitimi Marsela Ukun. Por pikërisht në momentin që akuza është pregatitur për të kërkuar masën e dënimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.345Z

QSUT, përmbytet salla e operacionit të kirurgjisë

Autori i Lajmit: Entela DurajPërmbytet salla e operacionit të kirurgjisë në QSUT nga ujërat e zeza. Shkak janë bërë punimet e një lokali afër repartit të kirurgjisë. Burimet konfirmojnë se si pasojë e përmbytjes ka dalë jashtë funksionit salla e operacionit në spitalin numër 2 në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.621Z

Salla e re operative e policise

brbrTashme per cdo problem te tyrin apo emergjence qytetaret duhet te telefonojne ne numrin 112 te policise Sistemi i ri per thirrjet ne sallen operative e inauguruar pak dite me pare mundeson shfaqjen e numrit dhe vendndodhjen e perafert te telefonuesit Sipas shefit te salles Klodian Bilushi kjo p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.419Z

Salla të reja te Mbretëresha Geraldinë

Salla të reja operacioni për maternitetin “Mbretëresha Gerladinë” në Tiranë. Inaugurimi u bë dje nga ministri i Shëndetësisë, Petrit Vasili, drejtori i maternitetit Halim Kosova dhe përfaqësues të kompanive private në vend, që kanë ndihmuar në pajisjen e sallave me apara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.236Z

Kuvendi largon kompjuterat nga salla plenare, shkak dëmtimet

Pas zhvillimeve të fundit ku kompjuterat në sallën e Parlamentit përdoreshin nga opozita për të penguar seancën Kuvendi ka vendosur t`i largojë nga salla plenare. Sipas Kuvendit, vendimi është marrë pasi disa nga kompjuterat ishin prishur për shkak të keqpërdorimit të tyre. Jo pak her

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama