Rezultate te kerkimit per termin: +Salliu

Meta: total 457 / total_found 457 / time 0.000 / keyword[0] salliu / docs[0] 457 / hits[0] 488 /
Top Story zbulon dramën sociale. Pronari pirat i merr lekët një të varfëri
  • 2019-04-10

Top Story zbulon dramën sociale. Pronari pirat i merr lekët një të varfëri

Top Story, duke biseduar me qytetarët zbulon se kabllor JUDI bashkëpunon edhe me disa subjekte të tjera, të cilat e ushtrojnë aktivitetin e tyre në fshatrat e Lushnjes. Një rast i tillë paraqitej në fshatin Plug. Aty gjendet një platformë kabllore funksionale dhe që piratonte kanale t

Lushnje: I zënë pritë, i rrahin dhe bëjnë për spital tre të rinj
  • 2017-08-28

Lushnje: I zënë pritë, i rrahin dhe bëjnë për spital tre të rinj

Një i ri 18-vjeç ka mbetur i plagosur me armë zjarri dhe dy të tjerë janë dhunuar mbrëmjen e djeshme në vendin e quajtur “Shkalla e Garunjasit” në fshatin Ballagat të Lushnjes. Tre djemtë udhëtonin në një mjet tip Volksvagen Turan, kur janë ndaluar me dhunë nga dy persona

Lushnje: I zënë pritë tre të rinjve dhe i grabisin makinën
  • 2017-08-28

Lushnje: I zënë pritë tre të rinjve dhe i grabisin makinën

Një i ri 18-vjeç ka mbetur i plagosur me armë zjarri dhe dy të tjerë janë dhunuar mbrëmjen e djeshme në vendin e quajtur “Shkalla e Garunjasit” në fshatin Ballagat të Lushnjes. Tre djemtë udhëtonin në një mjet tip Volksvagen Turan, kur janë ndaluar me dhunë nga dy persona

Lushnje: I zënë pritë tre të rinjve dhe i marrin makinën
  • 2017-08-28

Lushnje: I zënë pritë tre të rinjve dhe i marrin makinën

Dy persona të paidentifikuar i kanë dalë para tre të rinjve,  pasi kanë ushtruar dhunë ndaj tyre dhe kanë hapur zjarr i kanë marrë makinën. Ngjarja është shënuar rreth orës 23:10 minuta të 27 gushtit 2017 , në rrugën Lushnje-Ballagat, në afërsi të fshatit Garrunjas R

No Pic available
  • 2017-08-28

Pritë me armë 3 djemve, plagosin njërin dhe u rrëmbejnë makinën

Një i ri 18-vjeç ka mbetur i plagosur me armë zjarri dhe dy të tjerë janë dhunuar mbrëmjen e djeshme në vendin e quajtur Shkalla e Garunjasit në fshatin Ballagat të Lushnjës. Tre djemtë udhëtonin në një mjet tip Volksvagen Turan me targë AA 580 IH, kur janë ndaluar me dhunë nga dy

No Pic available
  • 2017-07-18

Tjetërsuan votat në 25 qershor, KQZ kallëzon 76 numërues

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve pritet të kallëzojë penalisht 76 numërues të 19 qendra votimi, të cilët në 25 qershor kanë tjetërsuar votat e subjekteve te ndryshme politike. Vendimi i KQZ do merret gjatë mbledhjes së nesërme. Rinumërimi i 64 kutive të Tiranës nga KQZ, pas kërkesës

No Pic available
  • 2016-10-18

Historia e rrallë në Elbasan/ Me duar të gjymtuara rregullon telefonat celularë

Nga Fatos Salliu Jeta e tij mori një kthesë dramatike që kur ishte fëmijë 11 vjeç. Më 20 prill të vitit 1983, fëmijët e fshatit të thellë malor të Poroçanit në Gramsh, kishin gjetur një bombë e cila kishte mbetur aty që nga koha e pushtimit italian. Flamur Kullolli ishte fëmija m