Rezultate te kerkimit per termin: +Salloni

Meta: total 320 / total_found 320 / time 0.000 / keyword[0] salloni / docs[0] 320 / hits[0] 388 /
E pabesueshme, 55-vjeçari i pastrehë kthehet në model pas transformimit
  • 2017-03-19

E pabesueshme, 55-vjeçari i pastrehë kthehet në model pas transformimit

Për Jose Antonios ky është një fat i madh. Atij iu ofrua një ndryshim drastik i pamjes nga pronari i një salloni bukurie.  55-vjeçari i cili ka jetuar për 25 vjet në rrugë u kthye në një model 55-vjeçar. Tashmë ai është një George Clooney për qytetin e tij në Spanjë. Me flok

No Pic available
  • 2017-03-01

Basha: Trafikantët do nxirren nga salloni i Kryeministrisë për tek 313-ta

Republika e re për kreun e opozitës Lulzim Basha do të jetë edhe ajo që i jep fund fenomenit të drogës. Nga çadra e protestës përpara selisë së qeverisë, Basha akuzoi kryeministrin se fatin e vet politik dhe jo vetëm e ka lidhur jo me qytetarët shqiptarë, por me një grusht kriminel

No Pic available
  • 2017-03-01

Merret në pyetje bashkëshortja e kandidatit për president

Penelope Fillon, bashkëshortja e kandidatit presidencial Francois Fillon, është marrë në pyetje në lidhje me akuzat se ajo është paguar për tetë vite për një punë që nuk e ka bërë në kohën kur punonte si asistente e bashkëshortit të saj. Vetë Fillo ka hedhur poshtë akuzat, duke

No Pic available
  • 2017-02-18

Çfarë ka ndodhur më 18 shkurt?

1129 – Jeruzalemi bie në duart e Frederikut II të Perandorisë së Shenjtë Romake. Fitorja në kuadër të kryqëzatës së gjashtë u arrit kryesisht falë një marrëveshjeje me el-Kamilin e Egjiptit që kishte nën kontroll këto territore. Si pjesë e kushteve të marrëveshjes, Frederi

Si ia dha Esat Pasha sulltan Abdyl Hamitit të Dytë se ka rënë nga froni
  • 2017-01-03

Si ia dha Esat Pasha sulltan Abdyl Hamitit të Dytë se ka rënë nga froni

Gazetari i Zërit të Amerikës, Ilir Ikonomi, solli këtë vjeshtë një libër monografik mbi figurën kontraverse të Esat Toptanit.Libri me 500 faqe dhe me foto dhe dokumente që publikohen për herë të parë sjell një tablo gati artistike të jetës së sundimtarit të fillim-shekullit t

No Pic available
  • 2016-11-29

Historia e dhimbshme e Marigosë, gruaja që qëndisi flamurin e Pavarësisë

Historia e gruas që besohet se qëndisi flamurin, të cilin Ismail Qemali e ngriti më 28 Nëntor 1912 në Vlorë. Aktiviteti politik e shoqëror i Marigo Pozios, që vdiq e vetmuar në Tiranë, pasi kishte humbur fëmijët dhe bashkëshortin nga turbekulozi. Mediat kanë sjellë një shkrim të an

Historia e dhimbshme e qendistares së flamurit: Vdiq e vetmuar në Tiranë, pasi kishte humbur fëmijët dhe bashkëshortin nga turbekulozi
  • 2016-11-29

Historia e dhimbshme e qendistares së flamurit: Vdiq e vetmuar në Tiranë, pasi kishte humbur fëmijët dhe bashkëshortin nga turbekulozi

Historia e gruas që besohet se qëndisi flamurin, të cilin Ismail Qemali e ngriti më 28 Nëntor 1912 në Vlorë. Aktiviteti politik e shoqëror i Marigo Pozios, që vdiq e vetmuar në Tiranë, pasi kishte humbur fëmijët dhe bashkëshortin nga turbekulozi. Sjellim në këtë ditë një shkri