Rezultate te kerkimit per termin: +Salomon +Kalou

Total: 76
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.556Z

Kalou, vetëkritik

Nga Express më 14 janar 2011 në ora 17:30 Salomon Kalou ka treguar se ndihet i “penduar” pas çdo ndeshjeje që luan për Chelsean, pasi pranon se humb shumë raste për shënim. Kalou ka realizuar 50 gola për gjigantin londinez dhe për këtë iu nevojitën katër vite e gjysmë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.809Z

Kalou pret luftë

Nga Express më 29 korrik 2011 në ora 21:11 Sulmuesi Salomon Kalou është i gatshëm të luftojë për një vend në formacionin bazë të menaxherit të ri të Chelseas, Andre Villas-Boas. 25 vjeçari spekulohej me largim nga Stamford Bridge pas ardhjes së Fernando Torresit në janar, por t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.098Z

Kalou vendos pas finales

Sulmuesi i Chelseas, Salomon Kalou ka insistuar se është i përqendruar në finalen e Ligës së Kampionëve kundër Bayern Munichut dhe do të vendos për të ardhmen e tij pas këtij dueli. “Jemi vetëm një hap larg triumfit në Ligën e Kampionëve. Pas kësaj mund të vendosi. Dua të fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.271Z

Kalou, lamtumirë Chelsea

Salomon Kalou është i gatshëm të refuzojë ofertën për vazhdimin e kontratës në Chelsea, për t’u transferuar te kampioni i Italisë, Milan. Sipas të përditshmes britanike Daily Mail, sulmuesi i Bregut të Fildishtë thuhet se ka kërkuar të aktivizohet në rolin e qendërsulmuesit n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.886Z

Kalou mbetet në Chelsea

Sulmuesi Salomon Kalou nuk dëshiron të largohet nga Chelsea. Reprezentuesi i Bregut të Fildishtë i ka deklaruar tabloidit Sunday Mirror se nuk planifikon të braktis gjigantin londinez, pavarësisht konkurrencës së fortë për një vend në formacionin bazë. “Pas rikthimit nga Kupa e Afr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.415Z

Kalou ëndërron Ligën e Kampionëve

Nga Express më 28 prill 2011 në ora 16:28 Salomon Kalou është optimist se mund të realizon ambicien e tij të fiton Ligën e Kampionëve me Chelsean. Suksesi në Evropë është prioritet për klubin londinez meqë është trofe i cili ende mungon në kabinetin e titujve në Stamford Bridg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.341Z

Kalou mungon pr dy jav

Sulmuesi i Chelseas, Salomon Kalou do t qndroj jasht fushs pr rreth dy jav, pr shkak t nj lndimi n kofsh. 24 vjeari psoi nj arje t vogl n kofshn e kmbs s majt gjat ndeshjes erekfinale t Carling Cup kundr Blackburnit t mrkurn. Reprezentuesi i Bregut t Fildisht luajti pr gjith 120 minutat e ndeshjes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama