Rezultate te kerkimit per termin: +Sam

Meta: total 953 / total_found 953 / time 0.000 / keyword[0] sam / docs[0] 953 / hits[0] 1268 /
Xhevahiret nën tokë, zbuloni 10 shpella të mrekullueshme (Video)
  • 2019-03-11

Xhevahiret nën tokë, zbuloni 10 shpella të mrekullueshme (Video)

Ngjyra fantastike, hapësira magjepsëse, katedrale shkëmbore të ngjyrave më të pazakonta: në mbarë botën midis shumë bukurive të fshehta. Disa janë të ndezura nga ngjyra të gjalla dhe piktoreske, të tjerët janë të zhytura në gjysmë-errësira që i bën ata edhe më të mistershme

Xhevahiret nën tokë, zbuloni 10 shpella të mrekullueshme (Foto)
  • 2019-01-24

Xhevahiret nën tokë, zbuloni 10 shpella të mrekullueshme (Foto)

Ngjyra fantastike, hapësira magjepsëse, katedrale shkëmbore të ngjyrave më të pazakonta: në mbarë botën midis shumë bukurive të fshehta Disa janë të ndezura nga ngjyra të gjalla dhe piktoreske, të tjerët janë të zhytura në gjysmë-errësira që i bën ata edhe më të mistershme d

Hematomë e çuditshme në sy, boksieri në rrezik për jetën (Video)
  • 2018-11-12

Hematomë e çuditshme në sy, boksieri në rrezik për jetën (Video)

Një duel boksi mund të kishte përfunduar në një tragjedi për boksierin Sam Hayd, i cili pësoi një dëmtim të frikshëm nga grushtet në fytyrë të Riçard Raikporhe. Raikporhe e bombardoi me grushte kundërshtarin e tij Hayd. Ky i fundit pësoi një hematomë të çuditshme dhe të rrezik

No Pic available
  • 2018-11-03

Amerikanët më të pasur

Rruga drejt pasurisë në Shtetet e Bashkuara mund të vijë nga shumë drejtime. Jeff Bezos i kompanisë Amazon i shtoi miliardat e tij me 132 herë më shumë, duke krijuar një biznes që vetëm disa mund ta kishin konceptuar 25 vite më parë. Falë tregut të tij të fuqishëm në internet, zot

Tajlandë, djemtë e shpellës lënë spitalin: Mbijetuam me ujë shiu!
  • 2018-07-18

Tajlandë, djemtë e shpellës lënë spitalin: Mbijetuam me ujë shiu!

Të 12 fëmijët të shpëtuar nga shpella e Tham Luang në Tajlandë, kanë dalë një ditë para kohe nga spitali ku ishin shtruar menjëherë pasi u nxorën të gjallë. Skuadra e futbollit të “Wild Boars” dhe trajneri i tyre, mbajtën një konferencë për shtyp. Futbollistët e veg

Takimi Trump-Putin, gazetari nxirret nga salla (Foto)
  • 2018-07-16

Takimi Trump-Putin, gazetari nxirret nga salla (Foto)

Një gazetar amerikan, i cili pohoi se punonte për The Nation, është ndaluar nga agjentët e sigurisë dhe është nxjerrë jashtë nga salla ku pritej të dilnin presidentët Vladimir Putin dhe Donald Trump për konferencën për shtyp. Gazetari, Sam Husseini, ishte pajisur me kredencialet e sht

NATO DHE XHAXHAI QË NERVOZON
  • 2018-07-14

NATO DHE XHAXHAI QË NERVOZON

Shum e kan prjetuar nj gj t till: nj xhaxha q nervozon kur shfaqet n çdo takim familjar dhe rrfen gjat gjith dits t njjtn marrzi. Ai si pjesëtar i familjes duhet t jet i pranishm n kto takime e askush nuk e merr m seriozisht at. Por t till xhaxhallar nuk kan n dor komandn jo vetm ndaj arsenalit m