Rezultate te kerkimit per termin: +Sami +Bilalli

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.239Z

Cilët janë kandidatët që morën më së paku vota?

Në zgjedhjet e fundit parlamentare, për 120 ulëse në Kuvendin e Kosovës kanë konkurruar më shumë se 1200 kandidatë. Shumica e partive që kanë kandiduar në këtë zgjedhje e kanë formuluar listën me nga 110 kandidatë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.191Z

Pacolli ndanë libreza për 100 anëtarë të rinj të AKR-së

Lideri i AKR-së Behgjet Pacolli, sot ka mbajtur një takim me anëtarësinë e kësaj partie në Mitrovicë, prej të cilëve ka kërkuar që në fushatën për zgjedhjet e përgjithshme të prezantojnë derë më der&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.832Z

Lista e personave "Wanted" ne France

Gjate ketij viti Interpol Tirana ka ekstraduar 15 persona nga vende te ndryshme te Europes 252 shqiptaret qe ndodhen ne listen e me te kerkuarve ne bote jane publikuar zyrtarisht nga zyra e Interpolit ne Lion te Frances. Per here te pare ne faqen zyrtare te kesaj zyre jane botuar te gjitha te dhena

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.239Z

Shikoni sa vota fitoi secili kandidat për deputet

Sipas listës së siguruar nga lajmi.net, Qendra për Numërimin e Rezultateve ka bërë gati të nxjerrë rezultatet e kandidatëve të partive politike për deputetë të Kuvendit të Republikës së Kosovës. Kandidati më i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.525Z

Ja 200 te shumekerkuarit shqiptare ne te gjithe boten

TIRANË - Policia shqiptare dhe koleget e saj ne te gjithe boten, kane ne listen e personave me te kerkuar rreth 200 shqiptare, kryesisht per krime te renda. Ata akuzohen per vepra te ndryshme penale, si vrasje, krijim dhe pjesemarrje ne organizate kriminale, perdhunime, trafiqe te ndryshme, etj. Pe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama