Rezultate te kerkimit per termin: +Sami

Meta: total 1000 / total_found 5358 / time 0.002 / keyword[0] sami / docs[0] 5358 / hits[0] 8591 /
Sia ndien për gjyqin, Tahiri rrëmben mikrofonin dhe e djeg në Bllok (VIDEO)
  • 2019-04-06

Sia ndien për gjyqin, Tahiri rrëmben mikrofonin dhe e djeg në Bllok (VIDEO)

Pasionin për muzikën e ka shfaqur edhe kur ka qenë në qendër të akuzave për trafik ndërkombëtar droge me kushërinjtë e tij Habilajt nga Vlora, por tashmë Saimir Tahiri duket se është afirmuar si këngëtar i vërtetë në zonën e ish-bllokut. Ish-ministri i Brendshëm ka kaluar mbrëm

Festimet për Ditën e Verës, qytetarë kujdes! Devijohet qarkullimi i automjeteve
  • 2019-03-15

Festimet për Ditën e Verës, qytetarë kujdes! Devijohet qarkullimi i automjeteve

Me rastin e festimeve për Ditën e Verës, Bashkia e Tiranës ka organizuar më shumë se 50 aktivitete, lojëra, dhe muzikë në zona të ndryshme të kryeqytetit. Që kjo ditë të jetë një festë e madhe për të gjithë, Bashkia e Tiranës ka vendosur që 17 Marsin ta shpallë edhe Ditë pa M

Vrau gruan për bukën, babai i kërkon falje fëmijëve!
  • 2019-03-14

Vrau gruan për bukën, babai i kërkon falje fëmijëve!

U kërkoj ndjesë fëmijëve të mi për këtë që kam bërë, por nuk dua ta kujtoj këtë ngjarje, ishin këto fjalët e vetme të Sami Metushit, i cili po gjykohet për vrasjen e bashkëshortes së tij, Sose Metushi, në nëntor të 2017-ës në Kavajë. Gjatë seancës së djeshme, Prokuroria p

Dhurata simbolike e Veliajt për mësuesit: Mirënjohje!
  • 2019-03-07

Dhurata simbolike e Veliajt për mësuesit: Mirënjohje!

Në këtë ditë të veçantë, mësuesit e shkollave të Tiranës kanë marrë edhe një letër falenderimi nga kryebashkiaku Erion Veliaj, përmes së cilës ai u uron 7 Marsin. Në mesazhin drejtuar mësuesve, Veliaj vlerëson maksimalisht punën dhe përkushtimin e tyre në rritjen dhe edukimin

Pushteti i derbit, policia publikon masat para ndeshjes
  • 2019-03-01

Pushteti i derbit, policia publikon masat para ndeshjes

Në zbatim të ligjit Nr. 108/2014 Për Policinë e Shtetit, Ligjit Nr. 79/2017, për Sportet Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë, ka hartuar planin e masave për mbarëvajtjen e sigurisë dhe rendit gjatë zhvillimit të ndeshjes Tirana-Partizani e cila do të zhvillohet ditën e sotme, rreth or

Kapet shqiptari në Napoli, kishte fshehur mbi 1 ton hashash në (EMRI & VIDEO)
  • 2019-02-18

Kapet shqiptari në Napoli, kishte fshehur mbi 1 ton hashash në (EMRI & VIDEO)

Një sasi rekord droge është sekuestruar në Campagna, një nga provincat e Napolit në Itali dhe protagonistë janë trafikantët shqiptarë. Sipas NapoliToday, në total janë sekuestruar 1.250 kg kanabis që ishte fshehur në disa kamionë të ngarkuar me portokalle dhe qepë. Tre persona kan

Cristiano Ronaldo udhëheq Juven ndaj Sasuolos (Video-Foto)
  • 2019-02-10

Cristiano Ronaldo udhëheq Juven ndaj Sasuolos (Video-Foto)

Juventusi fiton 0-3 në fushën e Sassuolos, shkon +11 pikë nga Napoli dhe praktikisht nuk gjen rivalë për titullin e Serisë, trofe që e ka fituar në 7 sezonit e fundit. Sami Khedira në pjesën e parë dhe Ronaldi e Emre Can të dytën ishin autorët e golave të bardhezinjve, që si gjithmon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama