Rezultate te kerkimit per termin: +Samirin

Total: 37
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.193Z

Sandri kërkon nga Meta një takim me JeremiçinNga Antena brenda familjesSandri dje nuk donte ta hapte më bisedën për fjalimin gjysmë orësh të doktorit për Samirin te Kartodromi. I vinte pak inat që Samiri tani nuk ia kishte më nevojën se takohej direk

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sandri kërkon nga Meta një takim me JeremiçinNga Antena brenda familjesSandri dje nuk donte ta hapte më bisedën për fjalimin gjysmë orësh të doktorit për Samirin te Kartodromi. I vinte pak inat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.211Z

Nasri nuk nxitohet për Arsenalin

Samir Nasri nuk po nxiton aspak që të firmosë për Arsenalin. Talenti i Olimpik Marsejës është shndërruar në objektivin kryesor të merkatos për trajnerin Arsen Venger, por menaxheri i 20-vjeçarit, Zhan Pier Berns tha: "Nuk duam që të nxitojmë për të hedhur firmën me Arsenalin. Po sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.174Z

Marseja: Nasri largohet për 20 milionë euro

Presidenti i Olimpik Marsejës, Pape Diuf, ka folur rreth së ardhmes së një prej talenteve më të mëdhenj të futbollit francez: Samir Nasri. Numri 1 i klubit ka folur rreth të ardhmes së lojtarit, i cili cilësohet si pasardhësi i Zidan, e që ka tërhequr vëmendjen e shumë "big"-ëve evr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.406Z

"Dashuria e Bjeshkëve... 2" në Prishtinë

Filmi "Dashuria Bjeshkëve të nemuna 2" me skenar dhe regji të Ekrem Kryeziut, është shfaqur sonte si premierë në kinemanë ABC në Prishtinë. Në role kryesore janë Diellza Kolgeci, Florian Agalliu, Jahja Shehu e Çun Laj&cce

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.821Z

Samiri, rikthehet te Bashkimi!

Samir Shaptahovic, pritet që të nënshkruajë marrëveshje me Bashkimin e Prizerenit, para sitnorit të ri dhe edicionit të ri të garave në Superligë dhe debutimit të ekipit prizerenas në Ballkan League. Njoftimin e ka dhënë menaxheri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.263Z

Sandri, telashe me blerjen e vilës së BlushitNga Antena brenda familjesToka që Sandri me Samirin morën në Farkë për të ndërtuar një rezidencë turistike, ka nisur të prodhojë telashet e para. Telashi i parë nisi me ujësjellësin. Sipas projektit të Ujë

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sandri, telashe me blerjen e vilës së BlushitNga Antena brenda familjesToka që Sandri me Samirin morën në Farkë për të ndërtuar një rezidencë turistike, ka nisur të prodhojë telashet e para.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.983Z

Sandri, sherr me Samirin kush e solli doktorin në përurimin e hipermarketit të tyreNga Antena brenda familjesSandri dje ishte në ethe gjithë ditën. Doktori i kishte dhënë fjalën që do të shkonte në përurimin e supermarketit të ri të Samirit, aty ku k

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sandri, sherr me Samirin kush e solli doktorin në përurimin e hipermarketit të tyreNga Antena brenda familjesSandri dje ishte në ethe gjithë ditën. Doktori i kishte dhënë fjalën që do të shkont

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama