Rezultate te kerkimit per termin: +San +Marino +Sport

Total: 36
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.233Z

San Marino zbardh listën anti-Shqipëri

Përfaqësuesja e futbollit të San Marinos ka nisur fuqishëm përgatitjet në prag të supersfidës me Gjermaninë, e vlefshme për eliminatoret e Kampionatit Evropian 2008 dhe që është në program më datë 6 shtator në stadiumin "Serravalle" (ora 20:45). Megjithatë etapa e ardhshme e kombë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.077Z

Futbolli në San Marino pushtohet nga droga dhe bastet

Futbolli i San Marinos pushtohet nga skandalet. Rrethit vicioz të basteve të jashtëligjshme, duket se nuk i ka shpëtuar dot as një vend i vogël siç është San Marino. Liga modeste e këtij kampionati është vënë nën hetim nga ana e autoriteteve vendase. Shkak është bërë një takim i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.847Z

San Marino thumbon Gjermanine Vishni ende corape te bardha me sandale

var fbShare url httpvizionplusalsan-marino-thumbon-gjermanine-vishni-ende-corape-te-bardha-me-sandalesize smallp styletext-align justifyGjermania fitoi 8-0 ne fushen e blerte ndaj San Marinos por e humbi betejen jashte saj Dy prej figurave kryesore te kombetares gjermane Tomas Myler dhe Karh Heinze

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.246Z

Bogdani: “San Marino, provë e rëndësishme”

Ka qenë nga të paktët lojtarë që ka luajtur për 90 minuta ndaj San Marinos, megjithatë nuk ka arritur të gjejë rrugën e golit. Erjon Bogdani ishte një ndër lojtarët më të mirë të Shqipërisë në atë fitore 3-0 ndaj skuadrës modeste, që i dha mundësi Oto Baricit të dilte faqeba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.619Z

Miqesoret Kombetarja triumfon ndaj San Marinos

0 Kombetarja eshte rikthyer te fitorja por ndaj nje ekipi inferior si San Marino Ekipi i drejtuar nga it

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama