Rezultate te kerkimit per termin: +San +Marinon

Total: 194
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.616Z

Miqësorja, Shqipëria mund lehtësisht San Marinon

Kuqezinjtë e De Biazit luajtën sot me San Marinon ekip ky që mban vendit e fundit në rënditje të FIFA-s, atë të 207-in.  Shqipëria ka fituar me rezultatin 3-0 me duke marë një rezultat përgjithësisht të mirë, pavarësisht nivelit të kundërsharit. Golat për Përfaqësuesen tonë u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.618Z

Shqipëria, fitore për statistikë me San Marinon

Kapiteni - De Biazi i dha shiritin Berishës, ndonëse në formacion kishte lojtarë më të vjetër si Kapllani e Lila Golat - Mërgim Maraj dhe Armando Vajushi kanë shënuar dje golat e tyre të parë me fanellën e kombëtares shqiptare Debutuesit - Fidan Aliti u aktivizua që nga minuta e pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.307Z

Eurosong, një turk këndon për San Marinon 20/04/2016 23:20

Në festivalin evropian të këngës Eurovision 2016, San Marinon do ta përfaqësojë këngëtari turk, Ahmet Serhat Haxhipashaloglu. Serhat Haxhipashaloglu, deklaroi se ndjehet i befasuar, sepse për herë të parë ndodh që një turk përfaqëson që vend të huaj në Eurovision. Suksesi i kësa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.343Z

Shqipëria prenoton miqësore ‘luksi’me San Marinon më datë 8 qershor

Shqipëria, do të zhvillojë edhe një tjetër miqësore në fundin e edicionit futbollistik. Kundërshtari do të jetë San Marino dhe ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Serravalle” më datë 8 qershor në orën 20.3

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.974Z

Shqipëria nxjerr inatin me San Marinon

 Shqipëria U-19 fitoi në ndeshjen e tretë duke zbrazur dufin e mbledhur ndaj San Marinos, me një fitore bindëse 4-1 ndaj të zotëve të shtëpisë. Formacioni i drejtuar nga Ramadan Shehu së paku u rikthye me një fitore në atdhe, pas dy humbjeve me Italinë (5-0) dhe Irlandën (2-0), d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.619Z

Miqesoret Kombetarja triumfon ndaj San Marinos

0 Kombetarja eshte rikthyer te fitorja por ndaj nje ekipi inferior si San Marino Ekipi i drejtuar nga it

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama