Rezultate te kerkimit per termin: +San +Paolo

Meta: total 1000 / total_found 1124 / time 0.001 / keyword[0] san / docs[0] 10694 / hits[0] 14801 / keyword[1] paolo / docs[1] 3421 / hits[1] 4595 /
Bankat dëmtuan klientët me kontrata të paligjshme
  • 2017-05-31

Bankat dëmtuan klientët me kontrata të paligjshme

Ola Xama | BIRN  Të dhënat e siguruara nga BIRN tregojnë se një numër bankash të nivelit të dytë në Shqipëri, përdorin praktika të debatueshme dhe shpesh të paligjshme për ti detyruar klientët e tyre të nënshkruajnë marrëveshje me dëm ekonomik për ta ndërkohë që autoritetet

No Pic available
  • 2017-05-05

Firmoset protokolli, 13 shoqëri call center do riatdhesohen në Itali

Kryeministri italian Paolo Gentilono ka nënshkuar në selinë e qeverisë italiane protokollin e marrëveshjes së riatdhesimit  me 13 shoqëri call center të sipërmarrjeve të mëdha  të cilat impenjohen për të rikthyer në Itali aktivitetin e tyre që deri më sot zhvillohej n

Napoli-Juve, Hysaj drejt rikuperimit
  • 2017-03-30

Napoli-Juve, Hysaj drejt rikuperimit

Lajme të mira për Maurizio Sarrin që lidhen drejtpërdrejtë me mbrojtësin e Kombëtares Shqiptare, Elseid Hysaj. Me rikthimin e lojtarëve që u aktivizuan me kombëtaret e tyre, problematika e Hysajt e shqetësoi trajnerin e Napolit në prag të dy ndeshjeve shumë të rëndësishme kundër Ju

Ramos heroi i Realit, Bayerni turpëron Arsenalin
  • 2017-03-08

Ramos heroi i Realit, Bayerni turpëron Arsenalin

Sergio Ramos shuan vullkanin San Paolo me një dygolësh me kokë, duke qenë vendimtar në fitoren 1-3 me përmbysje të Realit të Madridit ndaj Napolit, rezultat që kualifikon spanjollët në fazën cerekfinale të Championsit, pasi me të njëjtat shifra mbajtësit e trofeut kishin triumfuar ed

Kupa e Italisë, Juve përmbys Napolin me dy penallti
  • 2017-03-01

Kupa e Italisë, Juve përmbys Napolin me dy penallti

Juventusi i tregon dhëmbët Napolit edhe në Kupën e Italisë. Bardhezinjtë fituan 3-1 me përmbysje në Juventus Stadium në takimin e parë gjysmëfinal të këtij kompeticioni falë dy 11-metërshave të kontestuar nga napilitanët dhe të shndërruar në gola nga Dybala, dhe finalizimit të H

No Pic available
  • 2017-02-27

Shqipëria, e dyta në botë me numrin më të lartë të bar-kafeve

Shqipëria mund të jetë nja nga vendet me të ardhura më të ulëta për frymë e pagat më të vogla në Europë, por kjo nuk e pengon atë të jetë shteti i dytë në botë pas Spanjës për numrin më të lartë të bar-kafeve për 100 mijë banorë. Teksa në vend kishte gjithsej 104 mijë b

No Pic available
  • 2017-02-27

Shqipëria, e dyta në botë për numrin e bar-kafeve

Shqipëria mund të jetë nja nga vendet me të ardhura më të ulëta për frymë e pagat më të vogla në Europë, por kjo nuk e pengon atë të jetë shteti i dytë në botë pas Spanjës për numrin më të lartë të bar-kafeve për 100 mijë banorë. Teksa në vend kishte gjithsej 104 mijë b