Rezultate te kerkimit per termin: +San +Paolos

Total: 180
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.677Z

Shkëlqimi i San Paolos

Në metropolin e Brazilit, numri i pasanikëve vazhdon të rritet: jetojnë në lagje të pasura, martohen me helikopterë dhe mund të shpenzojnë miliona para për një bizhu, por nuk e dinë se çdo të thotë një shëtitje në këmbë, sepse jetojnë të blinduar nga frika se mos rrëmbehen dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.413Z

Sharmi i sirenave nëakuariumin e San Paolos

Të tjera rreth shkrimit FOTO Një shfaqje fantastike është  ofruar në akuariumin e “San Paolos” në Brazil.Në të janë shfaqur dy vajza të veshura si “sirena”, të cilat ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.021Z

Kasemerio i San Paolos nen vezhgimin e Juves dhe Interit

shte mesfushori klasik qe dominon zonen para mbrojtjes. Ai mbulon mire zonat si dhe reagon mire ne dyluftimet qe kryen me kundershtaret. I riu kerkon korridorin e duhur per sulmuesit dhe eshte i koordinuar ne mbeshtetje gjate nje aksioni. Ai eshte nje lojtar qe siguron substance dhe ekuiliber por ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.745Z

“Ç’më thanë shqiptarët e San Paolos”

 Pirro AndoniIshte fundi i marsit kur me ftesën e MPJ të Brazilit vizituam San Paolon. Ai i ngjan një gjiganti si Nju Jorku apo Tokio. Shëtitorja e famshme Paoliste, si një arterie, e përshkon qytetin nga njëra anë në tjetrën. Dikur në të dyja anët e saj ishin ngritur kafene, ndër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.931Z

Brazil pergjaket qyteti i San Paolos

Të paktën 10 persona kanë mbetur të vrarë dhe 8 të tjerë të plagosur gjatë natës në qytetin e San Paolos, në Brazil. Ka shkuar kështu në 21 numri total i viktimave të regjistruara në 48 orët e fundit n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.144Z

Rroga mban larg Adrianon nga San Paolo

Klubi brazilian i San Paolos duket se ka tërhequr kërkesën për të huazuar sulmuesin brazilian, Adriano, deri në qershor. Drejtuesit e kësaj skuadre kanë konfirmuar se detyra e tyre kryesore është të kthejnë lojtarin tek Interi në formën më të mirë. "Nuk po negociojmë me Interin. Ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.307Z

Adriano huazohet te San Paolo

Adriano Leite Ribeiro deri në fund të qershorit të vitit 2008 do të jetë një futbollist i San Paolos. Marrëveshja u arrit të mërkurën në mbrëmje gjatë një takimi pune ku morrën pjesë, përvec prokuratorit të brazilinit, Gilmar Rinaldi, drejtori teknik i Interit, Marko Branka dhe nje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama