Rezultate te kerkimit per termin: +San

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.300Z

Maradona pranë San Lorenzos

Nga Express më 27 prill 2011 në ora 16:34 Diego Armando Maradona është pranë San Lorenzos. Këtë e ka bërë të ditur bashkëpunëtori i tij, Alejandro Mancuso, i cili theksoi se legjenda e futbollit argjentinas është afër që ta zëvendësojë trajnerin Ramon Diaz në krye të klubit a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.253Z

Barca - San Siro

Nuk ka ndërmend të qetësohet lufta mes Barcelonës dhe Milanit. Barazimi 0-0 në “San Siro”, në një fushë aspak të mirë, solli denoncimin katalanas në UEFA, kundërpërgjigjen e kuqezinjve, ndërsa trajneri Pep Guardiola ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.625Z

San Diego, metropoli i vogël kalifornian

Reportazh San Diego, gjatë organizimit të “Comic Con”, është i mbushur me superheronj. Dikur, ai vetëm parakalohej pa vëmendje nga kërkuesit e arit që vrapin e mbanin te San Francisko, që edhe sot shihet si metropoli i madh Kujt i bie rasti të kalojë këto ditë në S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.379Z

San Antonio, i sigurt

Nga Express më 14 dhjetor 2010 në ora 10:06 San Antonio u tregua i sigurt ndaj Portland, duke e menaxhuar ndeshjen që nga fillimi e deri në fund. Kobe Bryant shënoi shumë pikë dhe shërbeu shokët e skuadrës në fitoren e Lakers në shtëpi të New Jersey. Cleveland e inkasoi humbjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.479Z

Phoenix-San Antonio 2:0

Edhe ndeshja e dytë gjysmëfinale në Konferencën Perëndimore në NBA i takoi Phoenix Suns, që mposhti San Antonion 110-102. Amare Stoudemire shënoi 13 nga 23 pikët e tij në pjesën e dytë dhe bëri 11 kërcime si basketbollisti më efikas i Suns. Jason Richardson dhe Steve Nash shtuan nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.873Z

NBA San Antonio shkaterron Miami

San Antonio Spurs ka “masakruar” Miami Heat në ndeshjen e tretë të serisë së Finaleve të NBA me rezultatin 113-77. Një rezultat i papritur dhe i pashpjegueshëm, por trepikëshat e shumtë të San Antonio e vunë me shpatul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.246Z

San Marino, miqesorja "llokum" per Shqiperine. San Marino-Shqiperi 0-3

Nuk mund te fillonte me mire per Shqiperine. Ka qene vetem minuta e peste kur nje top i krosuar sakte nga e djathta e ka gjetur te pergatitur bjondin e sulmit kuqezi, Tare qe e ka kontrolluar sferen mire e me pas ka shkarkuar drejt e ne porten e Simoncinit. Perballe modesteve sanmarineze, kroati Ba

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama