Rezultate te kerkimit per termin: +Sandr +Lleshi

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.949Z

Imami përuron 3 ura Bejli në komunën Margegaj

Ministri i Mbrojtjes, Arben Imami mori pjes n prurimin e 3 urave “Bejli” t ngritura n Tropoj nga forcat xheniere t Brigads s Mbshtetjes Rajonale. N ceremonin e organizuar me kt rast Ministri Imami shoqrohej nga zvens shefi i Shtabit t Prgjithshm i FA-s, gjeneral brigade Sandr Lleshi, kom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.745Z

Imami: Më shumë trupa në misionet paqeruajtëse

Shqipria do t rrit edhe m tej numrin e trupave n misionet paqeruajtse n vende t ndryshme. Ky pohim u b dje nga ministri i Mbrojtjes, Arben Imami. Komentet e tij u bn gjat ceremonis s ndrrimit t komandantit t Komands s Doktrins dhe Strvitjes. Imami theksoi n fjaln e tij se qenia p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.957Z

Imami në Tropojë: Ushtria, ura për shfrytëzimin e turizmit

Imami përuron 3 ura Bejli në komunën Margegaj Nj vepr modeste, por shenj dhe simbol i nj marrdhnieje t shklqyer t komunitetit tropojan dhe Forcave t Armatosura t Republiks s Shqipris. Tri ura t ndrtuara nga ushtria prgjat aksit t rrugs Dragobi - erem t komuns Margegaj, Tropoj,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama