Rezultate te kerkimit per termin: +Sander +Vasali

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.833Z

Policja e plagosur në protestë, Berisha: Ndrikull! Balla: Sulm i turpshëm

Policja e plagosur në protestën e sotme para Kuvendit, ka futur në sherr, polemika dhe akuza të ndërsjella ish-kryeministrin Sali Berisha dhe kreun e grupit parlamentar socialist, Taulant Balla. Berisha, në një postim në Facebook, ka sulmuar sot policen e cila gjatë protestës humbi gishtat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama