Rezultate te kerkimit per termin: +Santiago +Bernabeun

Total: 30
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.958Z

BE hedh dyshime mbi Bernabeun e ri

Projekti Paqartësi mbi shkëmbimet e pronave mes klubit dhe Bashkisë së Madridit. Miliona euro në lojë Bashkimi Europian hedh dyshime mbi Bernabeun e ri. Në një letër të publikuar më 7 mars, Komisioni Europian vë në dyshim legjitimitetin e shitjes së parcelave pranë stadiumit, që do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.476Z

Luis Suarez hesht Santiago Bernabeun (Video)

Edhe në Santiago Bernabeu në fillim të ndeshjes Real Madrid – Barcelonë, janë nderuar viktimat e sulmit terrorist të Parisit. Në tribunat e Santiago Bernabeut, është shpalosur një flamur gjigant francez, dhe është mbajtur një min

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.327Z

Nacho ngrit në këmbë Santiago Bernabeun (Video)

Real Madridi ka gjetur rrjetën në Santiago Bernabeu, ndaj PSG. Ishte mbrojtësi Nacho, që në minutën e 35’, shfrytëzoi një dalje të gabuar të portierit mysafir, Trapp. GOAL NACHO! Real Madrid 1-0 PSG https://t.co/CMJDy8XkZd AdPlatformZone = {id

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.791Z

Benzema nuk largohet nga Reali

Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema ka përjashtuar mundësinë e largimit të tij nga klubi pas rihapjes së afatit kalimtar në janar. Në javët e fundit qarkulluan spekulime se reprezentuesi francez mund të braktis Santiago Bernabeun ku ka shprehur pakënaqësinë për minutazhin e kufizuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.767Z

S’ka kontratë të re për Ronaldon?

E besueshme apo jo, mediat spanjolle shkruajnë se Real Madridi nuk e ka ndërmend t’ia vazhdojë kontratën Cristiano Ronaldos. Yllin portugez e lidh një kontratë e majme me madrilenët deri në vitin 2015, por sipas të përditshmes spanjolle Sport.es, ‘Los Merengues’ vlerësojnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.423Z

Raul Gonzales jep lamtumirën me gol

Legjenda e Real Madridit, Raul Gonzales, është kthyer në Santiago Bernabue, duke luajtur 45 minuta në fanellën e Realit dhe për të marrë mijëra duartrokitje nga publiku. Ai u aktivizua me klubin e tij Al Sad, në trofeun “Santiago Bernabeu”, i cili kësaj radhe ishte planifikuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.319Z

Zbulohet plani i Unitedit, për të rikthyer Ronaldon

Manchester United është duke u përgatitur për goditje të mëdha edhe në këtë afat veror. Sipas asaj që gjatë ditës së sotme kanë raportuar ekspertët e Tuttomercatoweb, gjiganti nga Premierliga, është i gatshëm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama