Rezultate te kerkimit per termin: +Santiago +Solarit

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] santiago / docs[0] 2604 / hits[0] 2940 / keyword[1] solarit / docs[1] 143 / hits[1] 215 /
Reali i Madridit shkarkon Benitezin
  • 2016-01-05

Reali i Madridit shkarkon Benitezin

brbrRafa Benitez nuk eshte me trajner i Realit te Madridit Ashtu sic edhe ishte paralajmeruar pas barazimit te fundit ne kampionat kunder Valencias trajneri i njohur spanjoll eshte shkarkuar nga presidenti i ekipit Merenges Florentino Perez Ne nje kohe qe drejtuesit e larte madrilne u mblodhen kete

No Pic available
  • 2008-12-07

MORATI: ADRIANO NUK PREKET

08/06/2005  Presidenti i Interit ka mohuar çdo spekulim në lidhje me fenomenin brazilian, ndërkohë që i “hap derën” Solarit Për të shuar gjithë thashethemet e javëve të fundit në lidhje me Adrianon, në skenë ngjitet vetë numri 1 i Interit, Masimo Morati, i cili shtrëngo

No Pic available
  • 2008-12-07

Solari-Inter, gati “martesa”

08/06/2005  Më mirë vonë, se kurrë. Kjo shprehje vlen plotësisht për rastin e Santiago Solarit, i cili më në fund duket se do të kalojë tek Interi, skuadër që duhet ta kishte blerë që para 3 viteve. Në 2002, kur Ronaldo kalonte te Reali i Madridit, në marrëveshje parashiko

Bekam: Mund  të kthehem te Mançesteri
  • 2008-12-06

Bekam: Mund të kthehem te Mançesteri

19/01/2005  Një deklaratë e rëndësishme e mesfushorit të Kombëtares angleze, Devid Bekam. Talenti i Real Madrid ka thënë se, do të kthehej vullnetarisht te Mançester Junajtid, nëse Real Madrid mendon ta nxjerrë në merkato. Pasi ka ardhur nga “Old Traford”, në korrik të 2

Inter kthehet te Solari
  • 2008-12-06

Inter kthehet te Solari

28/01/2005  Tratativat për Çezarin duken sikur janë bllokuar, Jankulovski kaloi te Milani dhe Interi vazhdon të kërkojë një alternativ për krahun e majtë, e cila është pika më i shtrenjtë për Roberto Mançinin. Emri nuk është i ri sepse bëhet fjalë për Santiago Solarin,