Rezultate te kerkimit per termin: +Santos

Total: 1943
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.705Z

Santos adaptohet në Arsenal

Mbrojtësi i majtë i Arsenalit, Andre Santos ka treguar se ngadalë është duke u adaptuar në Premierligë. Santos iu bashkua gjigantit londinez nga klubi turk Fenerbahce gjatë verës dhe tashmë ka zënë vend në formacionin bazë të Arsene Wengerit, edhe pse është ndihmuar nga lëndimi i K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.412Z

Dos Santos vazhdon në Barcelonë

Mesfushori Jonathan Dos Santos ka nënshkruar kontratë të re me Barcelonën deri më 2015. Dos Santos, vëllai i vogël i futbollistit të Tottenhamit, Giovani Dos Santos, ka qenë vazhdimisht i aktivizuar në skuadrën Barcelona B me paraqitje të kohëpaskohshme me ekipin e parë, përfshirë fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.269Z

Xhovani dos Santos kërkon Seviljen

Sulmuesi i padëshiruar i Totenhamit Xhovani dos Santos ka bërë të ditur se dëshiron të transferohet te klubi nga La Liga, Sevilja. Dos Santos dështoi të tregojë cilësitë e tij në “White Hart Lane” pas transferimit nga Barcelona më 2008 dhe në sezonet e fundit ishte huazuar te Ipsui

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.264Z

Dos Santos e do Sevillan

Nga Express më 14 gusht 2011 në ora 15:51 Sulmuesi i padëshiruar i Tottenhamit Giovani dos Santos ka bërë të ditur se dëshiron të transferohet te klubi nga La Liga, Sevilla. Dos Santos dështoi të tregon kualitetet e tij në White Hart Lane pas transferimit nga Barcelona më 2008 dhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.030Z

Brazili vajton Nilton Santos

Brazili është në zi për vdekjen e Nilton Santos, mbrojtësi më i madh i së majtës së futbollit sipas FIFA-s. Santos fitoi me fanelën e kombëtares dy titujt e parë botërorë me Brazilin legjendar të Didi, Vava dhe Pele

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.742Z

Nderron jete Zhalma Santos

Zhalma Santos ka ndërruar jetë. Një legjendë e futbollit botëror dhe brazilian vdiq në moshën 84 vjeçare për shkak të komplikacioneve shëndetësore. Ai doli kampion i botës me skuadrën e madhe të Brazilit në vitet 1958

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.608Z

Prokuroria, hetim ndërmjetësimeve të Santos

Pistat hetimore po fokusohen tek aktiviteti i tij i biznesit, brenda dhe jashtë vendit Një grup hetimor i Prokurorisë së Tiranës është ngritur menjëherë pas vrasjes së biznesmenit Artan Santo, paraditen e së enjtes në zonën e Bllokut. Në vendin e ngjarjes, krahas oficerëve të poli

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama