Rezultate te kerkimit per termin: +Santosin

Meta: total 143 / total_found 143 / time 0.000 / keyword[0] santosin / docs[0] 143 / hits[0] 163 /
No Pic available
  • 2019-04-01

Dridhet Pele, Lionel Messi vetëm 50 gola larg rekordit të legjendës

Lionel Messi vazhdon të shënojë me ritëm të çmendur dhe duket qartë që nuk ka rivalë në Spanjë por edhe në kampionatet e rëndësishme europiane për çmimin e Këpucës së Artë. Në derbin me Espanyolin realizoi dygolësh, duke arritur shifrën e 593 finalizimeve në total me fanellë

Pyetja që tronditi diplomacinë. Trump: Pse të mos pushtojmë Venezuelën?
  • 2018-07-04

Pyetja që tronditi diplomacinë. Trump: Pse të mos pushtojmë Venezuelën?

Një lajm i bujshëm vjen nga Shtetet e Bashkuara. Mediat shkruajnë se, teksa një takim gushtin e kaluar në Zyrën Ovale për të diskutuar sanksionet mbi Venezuelën ishte duke përfunduar, Presidenti Donald Trump u kthye nga ndihmësit e tij më të lartë dhe bëri një pyetje shqetësuese. Du

Interi vuan në sulm, Gabigol shkëlqen te Santosi 
  • 2018-02-16

Interi vuan në sulm, Gabigol shkëlqen te Santosi 

Gabriel Barbosa ka shënuar golin e dytë, në po kaq ndeshje me Santosin, që pas rikthimit në janar, si i huazuar. Djaloshi brazilian, në pronësi të Interit, po tregon se ka cilësi prej kampioni, teksa menjëherë ka marrë rolin e liderit te Santosi, prej nga edhe zikaltrit e blenë. Nëse t

No Pic available
  • 2017-12-13

Përdhunoi vajzën shqiptare në Itali, klubi i njohur refuzon Robinhon

Braziliani Robinho tashmë po fillon të vuajë pasojat e dënimit me nëntë vjet burg për një përdhunim të dhunshëm të një vajze shqiptare në vitin 2013, një dënim që iu imponua atij disa javë më parë. Ai ende ka mundësi të apelojë dhe vendimi përfundimtar mund të zgjatet me vit

Pele: Larg Mesit, Nejmar do jetë një gjigand në fushë
  • 2017-09-08

Pele: Larg Mesit, Nejmar do jetë një gjigand në fushë

Legjenda e Brazilit dhe futbollit botëror, Edson Arantes do Nascimento, i njohur si Pele, shprehet se ndihet krenar për ngritjen në majën e futbollit botëror të talentit brazilian Nejmar. Kur flet për 25-vjeçarin, Pele shfaqet mjaft pasionant pasi duket se rrëmbehet edhe nga kujtimet e së

No Pic available
  • 2017-04-26

7 legjendat që kanë shënuar 500 gola me të njëjtën fanellë

Me golin e shënuar në sekondat e fundit në El Clasicon e fundjavës, Lionel Messi i dha tre pikë Barcelonës, rihapi garën për La Ligan dhe arriti kuotën e 500 golave me fanelën e katalanasve. Shifra është një rekord më vete, por nuk është unikale dhe Messi u është bashkuar gjashtë

Reali fiton Botërorin për Klube me tripletën e K.Ronaldos
  • 2016-12-18

Reali fiton Botërorin për Klube me tripletën e K.Ronaldos

  Tripletë për Cristiano Ronaldon dhe tripletë për Realin e Madridit. Kampionët e Europës fitojnë Botërorin e Klubeve pas finales drithëruese të Yokohamas ku Los Blancos vuajtën shumë për të thyer në kohën shtesë 4-2 Kashima Antlers. Vetëm Pele kishte arritur të shënonte tre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama