Rezultate te kerkimit per termin: +Sapo

Meta: total 1000 / total_found 47241 / time 0.020 / keyword[0] sapo / docs[0] 47241 / hits[0] 54640 /
Bebe Rexha i shpall luftë Rihanës: Ajo nuk di të këndojë
  • 2017-06-26

Bebe Rexha i shpall luftë Rihanës: Ajo nuk di të këndojë

Një deklaratë shumë e fortë. Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha sapo i ka shpallur luftë këngëtares Rihanna. Shkak i kësaj lufte të ftohte është sërish kënga Monster. Duket se ky projekt i sjellë në bashkëpunim mes Rihanës dhe Eminem, ishte projektuar fillimisht për Beben e cila ë

No Pic available
  • 2017-06-26

IPR Marketing dhe Ora News suksesi i një Exit Poll-i

Exit Poll i  organizuar nga Ora News dhe IPR Marketing, dhe transmetuar mbrëmë pak pas mbylljes së votimeve,  sipas të dhënave të deritanishme të Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve duket se ka arritur të depërtojë me një saktësi në votën e shqiptarëve. Exit Poll është prit

Televizioni Ora News transmetim maratonë për zgjedhjet
  • 2017-06-25

Televizioni Ora News transmetim maratonë për zgjedhjet

Një transmetim maratonë në televizonin Ora News për procesin zgjedhor të 25 qershorit. 250 gazetarë dhe operatorë në terren do të sjellin për shikuesit çdo detaj të zgjedhjeve. Ndërkohë 350 të dërguar për Exit Pollin, e mundësuar nga IPR marketing dhe Universiteti i Tiranës do të

No Pic available
  • 2017-06-25

Dibër, në njësinë administrative Çidhen humb vula, bllokohet votimi

Në Dibër proçesi i votimit ka nisur normalisht, me përjashtim të njësisë administrative Çidhen ku ka humbur vula. Pritet vendimi i KQZ për ta zëvendësuar. Gazetarja jonë Keti Banushi raporton se vula ka humbur mbrëmjen e djeshme, ku sapo kanë dalë komisionerët kanë konstatuar humbje

No Pic available
  • 2017-06-25

Djali i Arnold Schwarzenegger, bëmë baba të të ngjaj

Fitness rrjedh në venat e tij kështu që nuk është çudi që djali i Arnold Schwarzenegger, Joseph Baena, ka një trup të tonifikuar si babai i tij. 19-vjeçari është fotografuar në plazh në Malibu duke vrapuar me disa miq të tij. I veshur me pantallona të shkrurtra ai kishte nxjerrë në

Rama dhe Veliaj ndjekin procesin e numërimit nga selia e PS
  • 2017-06-25

Rama dhe Veliaj ndjekin procesin e numërimit nga selia e PS

Sapo ka nisur procesi i numërimit kryeministri Rama dhe kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj kanë shkuar menjëherë në selinë e PS-së. Dy figurat e PS-së do ta ndjekin gjatë gjithë natës procesin e numërimit. Kryeministri Rama kërkon të marrë 71 mandatë këto zgjedhje që

No Pic available
  • 2017-06-24

Rama videomesazh nga Vlora: Momenti i artë, ti japim një shuplakë politikanëve të tepsisë

Nga Vlora, 4 vjet pasi ka qeverisur vendin kryeministri Edi Rama flet sërish për shuplaka, këtë radhë politikanëve të tepsisë. Ai ka dërguar një tjetër mesazh online, duke iu kërkuar shqiptarëve votën për të vazhduar rrugën e reformave. Ai thotë se po të ishte për të do