Rezultate te kerkimit per termin: +Sarajevn

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.477Z

Eshton do të vizitojë Kosovën në fund të shkurtit

Prfaqsuesja e lart e Bashkimit Europian pr pun t jashtme, Kethrin Eshton pritet t vizitoj Kosovn n fundin e muajit shkurt. Detajet e vizits ende nuk janpublike, megjithat mediat n Kosov raportojn se, krahas Prishtins, Eshton do t vizitoj edhe Beogradin dhe Sarajevn. Q nga muaji dhjetor, Kethrin Esh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.107Z

Vizat, Shqipëria peng i zgjedhjeve në Bosnjë

Vendimi pas tetorit. Nse fitojn nacionalistt rrezikohet shtyrja Shtohet nj tjetr penges n rrugn q Shqipria ka prpara liberalizimit t vizave. Prve krizs politike dhe kushteve shtes nj ngr i radhs jan edhe zgjedhjet parlamentare boshnjake. Nse do t fitonin forcat nacionaliste, ather 27 vendet e BE-s m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama