Rezultate te kerkimit per termin: +Sarand

Total: 2589
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.427Z

Sarandë, sekuestrohen 450 kg hashash

SARANDË- Policia e Sarandës sekuestron një sasi prej 450 kg hashash. Droga u zbulua gjatë aksionit të policisë kufitare dhe antidrogës në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në aksin rrugor Lukovë-Sarandë. Burime policore b&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.113Z

Ministrja Gjermeni inspekton plazhin e Sarandës

SARANDE- Ministrja e Zhvillimit Urban dhe Turizmit, Eglantina Gjermeni, inspektoi të shtunën plazhin e Sarandës, ku u njoh me zbatimin e objektivave të planit të masave për shërbime cilësore në plazhe gjatë këtij sezoni. Gjermeni inspektoi edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.650Z

Në Sarandë shkatërrohet banda e prostitucionit

Policia e Sarandës ka shkatërruar një bandë prostitucioni në një hotel në Sarandë. Në kuadër të operacionit policor të koduar “Shëndija” u bë i mundur arrestimi i Kostaq Gjinit, 38 vjeç nga Saranda, bashkëp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.960Z

Gazetarët serbë vizitojne Sarandën

SARANDË- Një grup gazetarësh nga disa prej mediave prestigjoze në Serbi, kanë vizituar sot Sarandën në kuadër të një turi që kanë ndërmarrë në të gjithë vendin për të parë nga afër veçorit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.421Z

Sarandë, përurohet muzeu etnografik

SARANDE- Të paktën 53 punime etnografike, produkt i banorëve të qendrës sociale, u perurua sot pranë Qendrës Polivalente Ditore në qytetin e Sarandës. Në prani të Presidentit të Fondacionit "Shpresë për Botën", amerikanit Mul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.058Z

Sarandë, zjarr mbi kodrat e qytetit, rrezikohet Manastiri

SARANDË- Pasditen e sotme rreth orës 18:00 kodrat mbi qytetin e Sarandës janë përfshirë nga një zjarr, i cili ka rrezikuar edhe Manastrin e 40 shenjtorëve, që ndodhet aty pranë.Në rrezik nga flakët që përhapeshin me shpejtësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.810Z

Sarandë, turizmi Rama mbledhbiznesin dhe grupet e interesit

SARANDË - Strategjia zhvillimit të turzimit dhe planifikimi i rregullimit të territorit në zonat bregdetare është tema që kryeministri Edi Rama po zhvillon gjatë një takimi në qytetin e Sarandës.Korrespondentja e A1 Report dhe Shqiptarja.com, La

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama