Rezultate te kerkimit per termin: +Saranda +Palace

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] saranda / docs[0] 3119 / hits[0] 4217 / keyword[1] palace / docs[1] 809 / hits[1] 1123 /
No Pic available
  • 2008-12-06

Fituesi duhet të depozitojë 10 milionë euro, “Rozafa kazino” një prej konkurruesve

18/02/2005  Katër kompani konkurrojnë për kazinonë e Tiranës Kazinoja e vetme në Tiranë ka futur në garë katër kompani që kanë qenë të gatshme të pranojnë të gjitha kushtet për ta patur licensën. Kryeqyteti do të ketë së shpejti një kazino të madhe dhe Ministrisë

Dy greke, pretendojnë kazinonë e Tiranës
  • 2008-12-06

Dy greke, pretendojnë kazinonë e Tiranës

20/02/2005  Në fazën e parë janë përzgjedhur dy kompani greke, nga katër të paraqitura Pronari i kazinosë së vetme në kryeqytet do të jetë një grek. Përfundimi i fazës së parë të tenderit për të fituar licensën e kazinosë ka skualifikuar kompaninë shqiptare “Rozaf