Rezultate te kerkimit per termin: +Saranda

Meta: total 1000 / total_found 3213 / time 0.001 / keyword[0] saranda / docs[0] 3213 / hits[0] 4339 /
TË JETOSH NË ATDHEUN E PAGJUMË TË PROTESTAVE.!
  • 2019-04-04

TË JETOSH NË ATDHEUN E PAGJUMË TË PROTESTAVE.!

Nga Ilir ÇUMANI Kur opozita e bashkuar organizonte protestën e saj masive në bulevardin Dëshmorët e Kombit, rastësisht takova në shëtitoren e ndodhur mes kompleksit Taivan dhe pallateve Shallvare një të njohur, i cili kishte dalë në shëtitje me bashkëshorten e tij. Është një burrë

Skafisti i Balilit: Kush është biznesmeni që porosiste drogë nga Greqia
  • 2019-03-25

Skafisti i Balilit: Kush është biznesmeni që porosiste drogë nga Greqia

Skafisti i Klement Balilit, Petro Dalanaj një intervistë ekskluzive për gazetarin e Report Tv, Artan Hoxha zbulon emrin e personit që porositë për sasinë e kanabisit, që trafikoi drejt Greqisë.  Petro Dalanaj thotë se ai është Spiro Gira. Intervista e plotë e Petro Dalanajt për gazeta

No Pic available
  • 2019-03-18

Lokalet 2019/ PS skanon 61 kandidatët për kryebashkiakë, zbulohen emrat

Prej muajsh PS ka nisur përgatitjet për zgjedhjet lokale të 30 qershorit. Pritshmëritë ishin që lista garuese e kandidatëve për kryetar bashkie të publikohej gjatë Kongresit të së shtunës. Por kryesia vendosi që këtë proces ta shtyjë pas kongresit. Një burim nga PS i tha Top-Channe

No Pic available
  • 2019-03-13

Do ju vëzhgoj një nga një, Braçe dush drejtorëve: Ishit në kafe, atë zyrë do e shkrij

Një Erion Braçe i tensionuar dhe agresiv është parë sot në mbledhjen që zv/kryeministri ka zhvilluar në orët e para të së mërkurës në Kryeministri me drejtuesit e Zyrave të Punës, Shërbimit Social, Inspektoratet e Punës dhe Sigurimet Shoqërore. Braçe e ka thirrur këtë mbledhje

Tronditet Saranda, vdes në zyrë kreu i Hipotekës
  • 2019-02-27

Tronditet Saranda, vdes në zyrë kreu i Hipotekës

Ka ndërruar jetë papritur drejtori i Hipotekës së Sarandës, Armand Hysi. Mësohet se Hysi, 44 vjeç ka qenë në zyrë kur dyshohet se ka pësuar një infarkt, çka ka sjellë dhe vdekjen e menjëhershme të tij. Përveç detyrës si drejtor i Hipotekës, Hysi ishte pedagog në Universitetin E

Sa mbështetës mblodhi Rama në Vlorë? Ish-deputeti nxjerr shifrat
  • 2019-02-17

Sa mbështetës mblodhi Rama në Vlorë? Ish-deputeti nxjerr shifrat

Protestës së opozitës së bashkuar poshtë zyrës së tij, kryeministri Edi Rama iu përgjigj dje me një takim për BashkinëQëDuam në Vlorë, që i përngjante një anti-mitingu, për nga numri i të pranishmëve. PD dhe LSI denoncuan për dy ditë me radhë terrorin e ushtruar mbi administra

Turisti francez i 1938-ës mahnitet nga Shqipëria: Më thanë se ishte e rrezikshme
  • 2019-02-07

Turisti francez i 1938-ës mahnitet nga Shqipëria: Më thanë se ishte e rrezikshme

Revista franceze LEscargot : campeurs du Touring-club de France ka botuar, në muajin dhjetor të vitit 1938 eksperencën e një shtetasi francez në kampingun e Mbretit Zog. Fillimisht francezi niset me frikë drejt Shqipërisë, pasi i kishin thënë se është një vend i rrezikshëm. Pas ardhje